Archiv článků TV-Nora

Oficiální Archiv TV-Nora spol. vás vítá!

Třída a bulvár

Změny

Leden 2009

Pár z vás si už možná všimlo jistých změn na území RTA...

Ave! Po hodně dlouhé době opět píši článek já sám! Zdraví vás potihcpd!!!

 

Tímto článkem bych chtěl shrnout důležité, ne až tak politické dění v RTA a to v několika důležitých bodech. Tak přejděme k prvnímu...

 

Zeď

Tato zeď, o které mluvím je již dosti známá (nejvíce asi tím, že se hýbe a padá, ale významná byla i aféra s dírou skrz ni) a proto, pokud nejste slepí, každého, kdo se po vánočních prázdninách vrátil do ústavu, musela upoutat nová barva. Zeď byla tedy přebarvena na oranžovou barvu, nejspíš pomeranči od M. M. (více v článku Pomeranč). Kdo toto naší milované, okopané, šedivo-bílé zdi provedl, se neví, ale pravděpodobně bude odsouzen k smrti, pokud se ovšem pachatel najde. Policie RTA nám pouze sdělila, že to bylo nejspíš dílo gangu 666, po kterém policie již marně pátrá delší dobu.

Faktem je, že barva na zdi nevydrží nejspíš dlouho. Buďto bude omyta houbou, přebělena nárazy křídou nebo prostě spadne. O osudu této zdi stále ještě není rozhodnuto, tak se necháme překvapit, jaké aféry bude tato zeď ještě mít.

 

Záclony

Nad našimi okny se objevily nové ehm záclony. Údajně mají chránit před sluncem, ale z této strany nikdy slunce silně nesvítí, takže je to pouze zástěrka, protože za záclonami jsou schované štěnice, kterými nás odposlouchávají výš postavení pracovníci ústavu.

 

Drogí

Do RTA bylo také doneseno několik kytek. Jedna kytka přišla našim vědcům povědomá a tak ji ochutnali. Chutnala příšerně, ale byla dosti omamná a i malé množství stačilo na zdrogování. Ovšem působí jen na některé osoby. Během pár týdnů na ní byly testovány další pokusy: zalévání coca colou, zalití neznámou látkou vyvinutou naší policií,...

Kytce se překvapivě stále daří a možná se konečně podařilo po dlouhé době nalézt funkční drogí. Ovšem první bude muset být odstraněn zápach, který se z kytky začal linout po zalití tajnou látkou.

 

Obrázky

Na zdích RTA se též objevily obrázky. Názory na ně jsou různé, ale vrchní politici RTA je shledali hnusnými a pojmenovali je jako spam, stejně tak jako barvu zdi a záclony.

 

TU

Ovšem asi největší událostí bylo ohlášení odchodu J. S. na mateřskou. Dlouho nebylo známo, kdo bude novým TU RTA, byly vyvíjeny spekulace. Neoficiální zprávy se ale objevily již 23. 2. 1 (19. 1. 2009). Spekulace byly oficiálně potvrzeny dnes 25. 2. 1 (21. 1. 2008). Novým TU se oficiálně stala jmenovkyně naší televize a to N. Ř. Stala se TU na dobu neurčitou, prý dokud nepřijde J. S. ovšem ohlasy na ni jako TU jsou spíše většinově dosti negativní...tak uvidíme, kdo bude mít větší trpělivost...

 

To je z těch nejvýznamnějších věcí asi všechno a já se s vámi těším někdy zase na viděnou!

 

Powered by potihcpd!

 
Děkujeme vám za návštěvu! Dotazy směřujte sem.