Archiv článků TV-Nora

Oficiální Archiv TV-Nora spol. vás vítá!

Třída a bulvár

Wall

Listopad 2008

Po dost dlouhé době (způsobené krizí) jsem tu s novým článkem! U článku vás vítá váš známý potihcpd!

A teď k problému...

 

Wall, jinak řečeno zadní zeď naší třídy se bortí! O tento problém se v posledních pár týdnech zajímá mnoho lidí a je načase celý problém osvětlit, tak jak je...Abychom to zjistili, musíme začít úplně od začátku...

Náš nyní anarchistický stát zaujímá území učebny 104 a ještě některá okolní území (více v Historii třídy) již od Sekundy. 104-ka sloužila vždy jako hlavní prostor našeho státu a zadní část byla svým strategickým chytrým umístěním v nitru území obývána původně vládou a nyní z 95% vysoce postavenými osobami zdejší politiky. Největší revoluce, volby a podobné věci se odehrávaly zde, nejvíce v prostřední řadě, poslední lavici. Tyto místa již dlouhý čas slouží jako vojenské cvičiště a kasárny. Jejich stav nikdy nebyl nějaký super, ale nyní je zeď v opravdu špatném stavu. Zeď totiž nyní, jak bylo zjištěno, padá!!!

 

Is wall really falling?

Na tuto otázku je bohužel snadná odpověď: Zeď padá!

Tento fakt byl zjištěn, když se náhodou několik osob při populární hře plácaná opřelo o tuto zeď. Osoby, které již byly opřeny ucítili neskutečný pohyb zdi, když se o ni několik osob najednou silou opřelo. Na místo byl ihned zaslán tým wallologů, kteří měli dospět k názoru, že se zeď skutečně bortí...

Potom tato zeď byla zkoušena tak, že nevěřící se na zeď opřel zády a dva bordelguardi do ní prudce vrazili rameny. Tím však zeď jště více rozhýbali, takže nyní stačí lehký dotyk, aby se zeď výrazně rozkývala!

Lidé se mezi sebou přou, čím to bylo způsobeno. Uvádím zde některé možné důvody:

1. Zeď byla postupně rozkývána tím, jak se do ní boxovalo kopalo, konali se zde zápasy a nyní je opotřebována!

2. Zeď byla zničena vlivem brutální hry Plácané!

3. 2 díry, které byly do zdi nedávno vyhloubeny, z toho jedna zasádrovaná, narušili statiku zdi!

4. Celá zeď je složena ze zasádrovaných děr, které mezi sebou mají rozestupy pár centimetrů, takže zeď je složena výhradně ze sádry, která není tak pevná jako normální zdivo! (Toto je názor jen několika fantastiků, vyloučen být ovšem nemůže!)

5. Někteří lidé si stále myslí, že se nehýbe! (Tento názor je lživý! Naši bordelguardi vám to klidně zdarma předvedou!)

 

Tato příhoda ovšem změnila charakter, dříve bezpečného místa ve vnitru státu! Nyní se někteří vysoce postavení bojí, aby jim "zeď nespadla na hlavu"!!!

Bylo též zjištěno, že kdyby opakované cca 10 vojáků Tercie A udeřilo ramenem nebo nějakými ramy do zdi, tak by jí nejdéle na popáté probořili! Potom by mohli zaútočit na Tercii B, která je známá svým vysokým hospodářstvím!!!

 

Jak to se zdí dopadne? Přichází nová epocha Tercie A? Přežije zeď do konce roku?

Tyto otázky zatím nikdo neví. Ovšem až je jako první dokážeme zodpovědět, budeme vás o všem informovat! Wallologové ovšem tak optimistické názory zdi do budoucnosti nedávají...tajemství zdi bude prý brzy odhaleno...

 

Wrote by potihcpd!

 
Děkujeme vám za návštěvu! Dotazy směřujte sem.