Archiv článků TV-Nora

Oficiální Archiv TV-Nora spol. vás vítá!

Třída a bulvár

Učitelé

Listopad 2008

Opět vás vítá 1016!

 S. A. M. M. D.- tzv Darth Vader

http://nd02.jxs.cz/338/649/23e66eba6c_52838851_o2.jpg

Tato "učitelka" je známá především svými výroky, asi jako každý náš učitel. Její chování je pověstné téměř po celé škole. Známá především svou touhou rozdávat pětky všude kolem sebe. Při zkoušení máte pocit, jako by se vám vše vypařilo z hlavy. Jediný, kdo se dokáže proti zuřivému nátlaku jsou šprti.

Její oděv odpovídá chování. Nosí dlouhý černý hábit přesně takový, jaký nosí jeptišky. Dále nosí na hlavě čepec, pod který nahlédlo jen pár vyvolených. Je pár teorií, co pod ním má. Jedna tvrdí, že tam má Voldemorta a druhá, že tam má pleš. Pravděpodobně má ale dlouhé hnědé vlasy.

To je o ní zhruba všechno.

 

Z. L.

http://i3.cn.cz/1165322248_ples.jpg

Většina dětí ho považuje za velmi inteligentního. Něktěří ho milují, jiní nenávidí. Je znám svými výlety do přírody s dětmi, nebo něčím podobným, jako jsou například vyzvědači nebo tzv. Čtyřiadvacítka.

Na hlavě má pár vlasu, mezi kterými se skrývá holé náměstíčko. (On sám nám jednou říkal:" Šel jsem do školy v dešti a ještě k tomu mi kapalo na pleš")

Nosí brýle, skrz které vidí přes zeď a podobné věci. Od ostatních učitelů se velmi liší jak způsobem výuky, tak svým chováním.

 

Zatím nemám čas, takže další učitelé by jsem měli za chvilku přibýt. Tak prozatím sbohem.

 

Powered by 1016!

 
Děkujeme vám za návštěvu! Dotazy směřujte sem.