Archiv článků TV-Nora

Oficiální Archiv TV-Nora spol. vás vítá!

Třída a bulvár

Osobnosti TV-Nora

1. září 2010 / 8. riina 2

"Nejspíš si příští rok zas najdu nějakou velkou lásku a pak se s ní zase rozejdu..."

Jsem zpět a vítám vás u prvozářijového článku!

O čem dnes bude tento jako vždy pravdivý článek? Zkusím vám tuto osobu přiblížit jeho (ano je to on) činy, které způsobil za svou dlouhou dobu existence na mediálním poli. A za to, že není nějakým nováčkem a hvězdou na jednu sezónu svědčí i fakt, že je s TV-Norou už od jejího počátku a to je dobrých 3 a půl let. A v čem, že přesněji vyniká? Je známý asi nejvíc svými skandály související s jeho prací bordelobosse, kde se setkává s mnoha ženami, ale ani akční scény a neuvěřitelné situace se mu nevyhnuly. Naši reportéři a redaktoři z jeho životních situací čerpali jako z nekonečné studnice na první pohled nereálných, ale ve skutečnosti naprosto pravdivých fakt. Jenže poslední rok nějak jeho aktivita upadla. Co se stalo? Chtěl přestat být ve středu pozornosti? Zmizel někam sám nebo byl unesen? de je jeho sláva teď?

 

Podívejme se do minulosti a zjistíme už možná přes desítku skandálů s děvami. Je zde spousta nezodpovězených otázek, vázající se k této osobě. A já myslím, že už jste poznali o koho se jedná. Je to náš M. Mi. a naše společnost s jeho povolením zprostředkovala exkluzivní rozhovor, zde ho čerstvě předkládám:

 

Ahoj. Můžeš nám říct něco, co by o tvé osobě ještě nemuseli naši čtenáři vědět?

Dypšý den... Mám největšího dyka Prahy štrnáct!

 

Víme, že tvé vztahy jsou pikantní, svědčí o tom i vysoký počet známostí za krátkou dobu, napočítal jsem jich asi 7 (oprav mě). Co se děje poslední dobou, že se nic neděje? Nebo o něčem nevíme?

Bylo jich 5 a děje se toho čéčéá došt...

 

Můžeš to trochu přiblížit?

Jo.

 

Tak povídej...

Ne.

 

Dobře, přejdem dál - Jak to vidíš s pohledem do budoucna? Ohledně sebe i vývoje TV-Nora?

Já fakt nevím... Nejspíš si příští rok zas najdu nějakou velkou lásku a pak se s ní zase rozejdu... A vývoj TV-Nora - Mělo by tam být více porna a lidé by měli víc klikat na http://www.nobrain.dk!

 

A jak si vůbec spokojený s články o tobě? Jaké je to číst si o sobě občas vcelku ostrá fakta?

Jsou velmi vzrušující. A ten pocit je také takový.

 

Tak díky za velmi obohacující rozhovor, měj se dobře a jestli chceš někoho pozdravit či něco vzkázat, máš příležitost.

Milujte se a množte se. Pleš!

 

Tak jste to slyšeli, takhle to vidí on sám. Co k tomu dodat, asi nám své vztahy nechce příliš přibližovat a tak nám nezbývá než vyrazit za ním do terénu a sledovat jej každou minutu a že to nebude snadné, to jsme zjistili hned po natočení rozhovoru. M. Mi. nasedl do luxsního černého vrtulníku a letěl směrem na východ? Že by ho oslovilo ruské podsvětí? Čtěte nás a již brzy uvidíte nové informace, nové aféry, nové skandály a mnoho dalšího!

 

Díky za přečtení a těším se brzy nashledanou!

 

Wroted by potihcpd!

 

Pozn.: Za problémy způsobené odkazy v tomto článku spol. TV-Nora nezodpovídá - viz. PTW pravidlo 1.

 
Děkujeme vám za návštěvu! Dotazy směřujte sem.