Archiv článků TV-Nora

Oficiální Archiv TV-Nora spol. vás vítá!

Třída a bulvár

Grupí dovolená

Květen 2009

Nedávno, resp. od 20. 6. 1 do 23. 6. 1 (16. 5. 2009 až 19. 6. 2009) včetně, proběhl výlet nebo lépe řečeno zájezd sítě bordelů na území RTA. A opravdu tam byla spousta věcí k vidění. Čtěte dál zprávu.

Vítám vás po dlouhé době zase jednou u mého originálního článku, který není tlachem a ani to není nějaký starý článek z blogu. Je to klasický aktuální originální článek ode mě přímo z ostrého terénu. Zde vám ho předkládám, čtěte!

 

V tuto dobu probíhá v našem ústavu zkouškové období oktavánů a oktavánek a následné maturity, díky kterým mají šanci získat místa v prestižních bordelech, stát se bordello bossy a nebo studovat na VŠB (Vysoké Škole Bordelové). Toto období probíhá od 22. 6. do 26. 6. 1 včetně a během tohoto období mají ostatní nematurující ročníky svoleno od ředitele odjíždět na výlety, které si sami zajistí. Ani RTA nechtěla ztratit tuto možnost a tak se v období od 20. 6. do 23. 6. 1 včetně vydala na výlet do střediska Štědronín u Orlické přehrady.

 

Jako nezávislý reportér a občan RTA jsem byl na tuto akci též přizván a myslím, že je mou povinností, předat vám některé údaje a mé postřehy z tohoto výletu. Zvlášť když jsem si jako jeden zmála zachoval svou nezávislost a nebyl jsem úplně "sjetý", "zhulený" nebo "ožralý" a tak myslím, že jsem snad docela obsáhle zajistil zdejší dění. A vězte, že toho bylo skutečně mnoho k vidění. Tak teď opusťme úvod a přes stručnou recenzi Štědronína přeskočme až k mému hlášení.

 

Štědronín jako takový je malá vesnička v blízkosti Orlické přehrady. Je to dost starobylá vesnička a pokud o ní chcete něco vědět, najděte si to na internetu. Toto je však pro nás zcela nepodstatné. I když řidič našeho autobusu (pravděpodobně byl velmi levný neboť vůbec nevěděl přesnou cestu) do této vesnice zabočil a následně sjel hustě do lesa, odkud se jen opravdu s velkou námahou dostal, tak nás bude zajímat rekreační středisko Štědronín, které je o kus dál.

Místo, na které jsme jeli bylo nejspíš dosti proslavené a bylo zde mnoho jiných zájezdů, jak bordelových škol, tak i školek. Asi známe vyhlášené letní dovolenkové centrum. Více informací si sežeňte sami.

 

Z našeho státu jsme vyjeli velmi brzy ráno 20. 6. 1 a to kolem 10. hodiny ranní. V tuto dobu mírně pršelo. Zavazadla byla naložena a my jsme v poloautobusu vrazili s naším "profi" řidičem k cíli. Všem známý M. Mi. ihned zaujmul pozici v pravé zadní části autobusu, kde ho časem obklopily děvy. Jinak se cestou moc nestalo až na to zabloudění, ale to je psáno výše.

Po příjezdu nás přivítal "dospělý dozor"(dále Tomáš), který zde byl pravděpodobně jen z byrokratických důvodů. Byly rozděleny pokoje (malé pokoje nedovolily okamžité grupí) a šlo se obhlédnout okolí. Firma Dr. OGÍ ihned začala prohledávat a "projídat" okolí a zoufale hledala naquadah. M. Mi. se bavil převážně s V. F. stejně jako předtím ve škole jinak vše bylo při normálu. Po příchodu na hřiště nás málem srazila další prý "dospělá dozorkyně"(dále Ivča), která zde ale však nejspíš byla jako coura pro obveselení Tomáše. Po pár vtipných hříčkách nastal večer, nejdůležitější část každého dne. Byla naplánovaná schůzka všech účastníků kromě dozoru na čas od 0:00 - 0:30. Moc lidí se nedostavilo a tak plánované podepisování trička nepřítomné E. Š., která měla přijet následující den proběhlo až ráno. Tuto noc se nëdělo nic zvláštního.

 

Další den ani nestojí za řeč vykládat. Kromě příjezdu E. Š se nic důležitého neudálo. Avšak večer byl jiný. Byla vyhlášena soutěž o nejlepší bohyni a porotou se stal Paris, kterým byl J. Fa. Všichni, kdo znají J. Fa., vědí, co to znamená a ti co ho neznají se to snad dovědí někdy jindy. Probíhající akce nebyla nijak zajímává v jejích přípravách až na nález nové drogy jedním z pracovníků Dr. OGÍ, která měla opravdu hnusnou chuť a pravděpodobně byla ve větším množství omamná (o této droze jindy). Byly 3 skupiny a každá si zvolila jednu bohyni. Skupina A jako Afrodita (A. M.), skupina B jako Héra (K. F.) a skupina C jako Athéna (V. F.), kterou jsem byl účastníkem i já. Jednotlivé vtipně představení se nedají moc popsati akorát u skupiny A stojí za pozornost T. N., doteď docela neznámý občan RTA avšak po tomhle článku bude již dosti známý, který na sobě měl opravdu krátkou minisukni a když si sedl, musel být zakrýván větví listí. Ve skupině B asi dominoval L. Kn., který byl režisérem, hudebníkem, hlavním hercem, doprovodem, scénáristou, dramaturgem a šéfem celé scénky (zvláštní, že nebyl bohyní :-D). Ale celou slavnost vyhrála skupinka C se svým hoperským ztvárněním a z celého představení asi nejznámějším textem autorů P. V. a mě (skládali jsme to 3 minuty a jsme spíše odpůrci hip-hopu, tedy P. V. absolutně). Nevím jestli Parida ohromila scénka, text a nebo necudnost Athény. To se však asi už nedozvíme. Večer bylo na 1:30 naplánováno oslavení narozenin E. Š., která byla vzbuzena. Asi 10 - 20 minut se tamstříhalo, jinak se nedělo nic. Pak se šlo spát.

 

Nastal osudový 3. den. Dopoledne se pouštěla vajíčka a pak se hrál bremball. Jinak opravdu nic zvláštního. Avšak pak přišel asi ten nejdůležitější večer výletu. Byl naplánován táborák a po tom, co skupinka občanů RTA mužského pohlaví přinesla ohromnou větev, která se mimochodem až do konce táboráku nespálila, usedlo se k ohni a začaly se opékat buřty. Přitom hrál L. Kn. (hudební podpora RTA) na kytaru, ukulele a nějaký "flusátko" a občas se k němu připojil Tomáš a E. Š. Pak se setmělo. Začala se projevovat zhulenost a opilost skoro všech osob, nevím čím způsobená. Najednou začaly A. M. s V. F. říkat všem okolo, že se s nimi milují a jestli si je vezmou a připojovalo se k nim stále více osob. Mezitím se P. V. zhulil tím, že hrál na imrovizované bicí (skládály se z 2 klacků jako paliček, 2 láhví jako bubnů a všeho dalšího, co mu přišlo do ruky a dalo se do toho mlátit např. ruce, nohy, atd.) coýž vyvrcholilo opravdu rychlým bubnováním a kýváním hlavy ve stylu metalu a v ohromné euforii smíchu se svalil dozadu a chechtal se přičemž se svíjel po zemi. V této jeho velmi střízlivé podobě ho ještě navíc skupinka 10 polygamistů vyzvala k tomu, aby je oddal. P. V. neslyšel nebo asi nepochopil (opravdu byl úplně mimo), ale příslušník policie P. Š. a já jako jeho kamarádi z Dr. OGÍ jsme ho profesionálně zvedli ze země (jsme na tyto situace zvyklí) a pomocí podpory nás obou vydržel vcelku rovně stát. V tom se k nám přiblížila skupinka polygamistů, přesněji J. Fi., M. Mi., A. M., V. F., J. Š., L. Ko., L. Kn., J. Kl., E. Š. a T. N., který byl asi nejúchylnější ze všech. P. V. dokázal odříkat diktovaný text a všichni byli vzájemně, každý s každým, oddáni. Pak byl P. V. odhozen při velkém smíchu do škarpy, kde vypadal vcelku spokojeně (dle mých informací to přežil). Skupinka polygamistů se pak trochu rozdělila, bylo to způsobené odcházením jednotlivých členů na "bojovku" a kolem táboráku se to pomalu vyprázdňovalo. Mezitím se A. M. a V. F. spolu předháněly, kdo bude mít víc L. Kn. (více dětí s L. Kn.) a všichni polygamisté se vzájemně objímali, tulili a líbali. Přitom T. N. pronášel své úchylné řeči, citáty a věty a stal se z diskrétního občana perverzním úchylákem (mnoho lidí v anonymní anketě řeklo, že se T. N. bojí a má z něj strach). Pronesl mnoho vět, ale já sem nemohu dát všechny, tak aspoň tato zde snad vyzní dobře: "Ten oheň je teplejší než naše registrované partnerství." Samozřejmě to vyzní lépe s jeho uchylným úsměvem a perverzní intonací.

Kolem ohně se to začalo opravdu rychle vyprázdňovat. Pak jsem byl nucen odejít i já. Úspěšně jsem absolvoval "bojovku" a vrátil jsem se k ohni, kde bylo liduprázdno. Nakonec jsem tu zbyl jen já, A. N. a L. Ko. Trochu jsme si povídali a pak přišel L. Kn. Nastala menší aférka mezi L. Ko. a L. Kn., ale to tu nebudu rozmazávat, jen řeknu, že byla způsobena odcizením L. Kn. mikiky L. Ko. Objevil se J. Fa., který po marném snažení se L. Kn. o rozpálení ohně, začal hulit kouř, který L. Kn. vytvořil. Po táboráku měla být diskoteéka, na kterou však nedošlo kvůli malé účasti. Následovala asi hodinová debata na terase, které se účastnili převážně kluci, ale byly tam i 2-3 holky. Později toto uskupení bylo rozpuštěno a mělo se jít spát. Asi ve 2:00 bylo nařízeno zhasnout. O událostech mimo můj pokoj moc nevím, tak uvedu jen to u mě. Můj pokoj krom mě obývali ještě J. Kl. a J. Š. Tuto noc bylo domluveno, že se k nám připojí ještě P. V. s J. Fa. Zalehlo se a do 3:00 se pařilo GTA San Andreas na notebooku. Mezitím usnuli P. V. a J. Kl. Pak byl zavřen a vypnut notebook a měli jsme si dlouho povídat. asi v 3:30 usnul i J. Š. a vzhůru zůstal jen J. Fa., který si dal předsevzetí, že na výletě neprospí více jak 12 hodin a já, který nechtěl být trumfnut J. Fa. Ovšem oba jsme slovo dodrželi a až do rána jsme probděli. Můj celkový výkon za 3 noci byl asi 11 hodin a J. Fa. spal 12,5 hodiny.

 

Nastalo ráno odjezdu, kdy jsem toho moc nesledoval neboť jsem byl dost ospalý a zhulený tou novou drogou zároveň. Všichni byli takový divný, ospalí, zhulení, unudění. Přijel pro nás autobus a jelo se domů. V Praze u našeho ústavu jsme byli vyhozeni z autobusu a mělo se jít domů. Avšak V. F. a A. M. chtěly ještě jít na zmrzlinu a zvaly všechny ostatní. M. Mi. se dal ai kvuli V. F. zlákat a též přemlouval další osoby. Pár lidí se asi připojilo, ale většina odešla. Zde bych asi skončil ohledně výletu, ale nechal jsem si ještě zvláštní odstavec o M. Mi. nakonec.

 

M. Mi. očekával od tohoto výletu asi pořádnou "jebačku", jak je jeho zvykem. Sám název Štědronín mu asi řekl, že zde budou coury bohaté, neboť zde jejich zákazníci asi štědře platí. Celý výlet provozoval v pokoji P. V. M. M. M. (Meditace M. Mi.), které se s každou sbalenou a vojebanou courou zvedly o jedno M, takže potom byly M. M. M. M. (Mohutné Meditace M. Mi.) pak M. M. M. M. a tak dále. Myslím, že nakonec měl 8 M. Nejvíce asi přilnul k V. F., kterou balil a znásilňoval na každém rohu. Vypadalo to slibně, ale když ji chtěl požádat o to, aby pracovala v jeho bordelu, praštila ho taškou přes hlavu a odehnala ho. To se stalo na té osudné zmrzlině a tak asi zase na chvíli skončila V. F. svobodná, ne jako oběť M. Mi.

 

Co nakonec dodat? Mě se výlet líbil, bylo to zajímavé a chápu, že pro ty, co to zažili, je tento článek slabý. Avšak byl bych rád, kdyby nepřítomným pomohl pochopit situaci a přítomným navodil hezké vzpomínky.

Snad se brzy uvidíme a do té doby vám přeju příjemný den!

 

Konec hlášení.

 

Powered by potihcpd!

 
Děkujeme vám za návštěvu! Dotazy směřujte sem.