Archiv článků TV-Nora

Oficiální Archiv TV-Nora spol. vás vítá!

Stříhání

Aktuální změny

Březen 2009

Nové symboly, změny, upgrady, ...

Ave všem. Mám tu pro vás pár aktualit z oblasti stříhání.

 

Symboly

 

Pavouk - nový symbol uzavírající trojici zvířat (komár, chrobák, pavouk). Porazí kámen, NORU a však jen max. 3 tyto věci na jednoho pavouka a je neutrální s lukášem (pokud nemá pravítko). Značí se takto: všechny prsty dáme pravidelně od sebe a namerime je smerem dolů.

Telefon - ne úplně symbol, ale nemohu ho zařadit mezi upgrady, protože není upgradem. Říkejme tomu takové vylepšení. Takže telefon byl vymyšlen pro oslabení dost silné NORY. Pokud je ve hře nějaká NORA, na počtu nezáleží, a někdo dá telefon, automaticky získává imunitu na toto kolo a postupuje do dalšího kola. Spolu s tím poráží NORU, která však ještě může něco pohltit, ale na konci kola vypadne jak s dalšími pohlcenými věcmi, tak bez nich. Telefon se značí dost známým označením pro telefonování a to takto: vztyčený palec (jako u kačince) 2. - 4. prst je sevřený v pěst a malíček vystrčený směrem dolů; drží se vodorovně.

 

Upgrady

 

Zcela nová vylepšení pro již schválené a platné symboly.

Trakař - vylepšení kačince. Sám o sobě zabije jen jednoho chrobáka. S kačincem odvezou nuzky, kameny, stromy, hovnivé koule, přejedou komáry, pavouky, chrobáky. Trakař se značí takto: 2. a 4. prst se roztáhnou (jako logo comebacku), 2. a 3. se dají k sobě a svými špičkami se spojí se špičkou palce, aby vytvořili otvor připomínající kolo, přičemž 2. a 4. prst zůstávají vztyčené.

Hovnivá koule - vylepšení chrobáka. Pokud je ve hře min. 1 chrobák a někdo dá hovnivou kouli, přidá to k tomu chrobákovi dalších 6 chrobáků. Sudý počet chrobáků zabije kačince bez trakaře. Chrobák s hovnivou koulí zabije komára. Chrobák se 2 hovnivými koulemi má plus 12 chrobáků, takže celkem 13 chrobáků a ti zabijí cokoliv. Hovnivá koule se značí skoro stejně jako kámen, jen je palec sevřen uvnitř pěsti a není venku jako u kamene. Symbol může být jakkoli natočen kromě úplného obrácení prsty nahoru.

Strom - upgrade komára. Komár se stromem zabijí NORU, lukáše, kačince (?), dál nevím, bude v brzké době doplněno. Strom se značí vztyčeným 4. prstem směrem dolů, ostatní prsty jsou sevřeny v pěst a palec je venku přitisknut na 2. prst.

Pravítko - upgrade lukáše. Lukáš s pravítkem zabíjí kačince, NORU, hmyz, dál nevím, bude v brzké době doplněno. Značí se jako pistol vztyčením 2. a 3. prstu, které sou namířeny směrem do středu stříhání, 2. a 3. prst je spojen a palec je vzyčen v 90° úhlu k 2. prstu.

 

Změny

 

Jsou také další návrhy např. anténa (posiluje moc telefonu i na kačince), telefonistka (to samé co anténa), úplatek (upgrade NORY - NORA uplatí telefonistku a ta ji nezavolá, takže NORA zabije telefon), Argin Max (posílení NORY nebo kačince), atd. Tyto možné změny ještě nebyly schváleny. Dále byl schválen návrh sekery (upgrade kačínce - pomohl by zabít strom), ale vzápětí byl zrušen a zamítnut.

 

Jinak je to asi zatím vše, nedostatky doplním a případné novinky budou v dalším článku.

Jinak nabádám k používání dotazové diskuze, kde se můžete ptát zkušených hráčů.

 

Děkuji vám za přečtení.

 

Powered by potihcpd!

 
Děkujeme vám za návštěvu! Dotazy směřujte sem.