Archiv článků TV-Nora

Oficiální Archiv TV-Nora spol. vás vítá!

Shrnutí a výroční články

26. května 2009 / 30. tservna 1

104 - Podle tradice se volby do vlády konají vždy v první možný den nového měsíce. Třetí a čtvrtá vláda měly již období dvouměsíční, ale i to nyní poslední vládě končí. Rád bych zrekapituloval celé toto období, které bylo pro RTA nesmírně významné.

1. dubna 2009 / 5. kvetna 1

Přeju příjemné odpoledne u mého dalšího článku!

14. února 2009 / 19. presna 1

104 - Nelze úplně přesně zjistit, kdy to bylo, ale většina pramenů ukázala na dnešek. Republika Sekundy A byla již přibližně dekádu v krizi, která se skončila tím, že Rada, které většinu si J. Ko. v uplynulých dnech získal na svoji stranu, zrušila vládu i republiku a vyhlásila anarchii. Nastala krušná doba anarchistického temna...

25. ledna 2009 / 29. unora 1

Před dvaceti dny se v první den školy po vánočních prázdninách konaly volby. Konaly se s opožděním osmi dnů, právě kvůli prázdninám. Volí se každý první den v měsíci, tedy za dva dny již proběhnou třetí vládní volby od vzniku Republiky Tercie A (RTA). Nedávno vláda schválila referendum, které má potvrdit či zamítnout návrh, aby se volilo každé dva měsíce, nikoliv jeden. Referendum se bude konat zároveň s volbami. Chtěl bych nyní připomenout vše důležité, co se za druhé vlády v naší třídě stalo.

31. prosince 2008 / 4. unora 1

Článek se bohužel nedochoval. Z důvodu absence názvu článku není zahrnutý v abecedním seznamu.

Článek pravděpodobně pojednával o událostech v gregoriánském roce 2008.

1  
2  
 
Děkujeme vám za návštěvu! Dotazy směřujte sem.