Archiv článků TV-Nora

Oficiální Archiv TV-Nora spol. vás vítá!

Shrnutí a výroční články

Budoucnost

2. září 2011 / 9. riina 3

A jak to vidíme s TV-Norou dnes? 


Dobrý den!

 

Zdravím vás věrné po nekonečné době, kdy jsem sem naposledy psal. Předem se chci omluvit, že jsem nenapsal výroční článek na konci roku. Ne, že bych na to neměl čas, ale zkrátka jsem na něj zapomněl a vůbec ztratil zvyk psát cokoliv. Tento fenomén však (bohužel) postihuje všechny autory, píšící na tyto stránky.

 

Nových článků je skutečně minimum, většinou se jedná o různé seriály, z nichž navíc většina již dávno byla prezentována anebo o prosté archivované články. Jsem realista. Vím, že už to nemůže být nikdy jako dříve, vezmeme-li v potaz například oblast bulváru, neboť já už nemám ten elán a sílu psát, ne vždy hezké, věci o vztazích apod. (mimo jiné i proto, že sám ve vztahu jsem, tudíž bych svými články mohl ohrozit právě své blízké).

 

Časy se tedy mění a nechci psát, že TV-Nora skomírá, to doufám, že ne a věřím tomu (i když návštěvnost občas mluví proti tomuto tvrzení), zdá se mi, že se jen vyvíjí a to tak, jak se vyvíjí společnost naší třídy. Posouvá se takovým způsobem, aby se držela co nejvíc konzervativně svých zásad, ale zase aby neskončila a byla stále něčím zajímavá.

 

Nejsem naivní a vím, že dnes nejsou hlavní náplní články, i když na druhou stranu je to spekulativní. Články v rámci vzdělávacího programu TV-Nory jsou využívané širokým publikem, dokonce jsem zaznamenal i mimotřídní zájem, zmiňme pro příklad třeba rubriku Latinské úkoly. Do pomoci našim návštěvníkům se zvládnutím těžkých nároků a odlehčení a relaxu pomáhá i Diskuze, jež sice zůstává asi nejstálejší nepozměněnou formou komunikace, ale nyní je zcela otevřená vašim dotazům ohledně čehokoliv. Proto se tu snažíme být co nejvíce, každý den, i když náš osobní čas často naše snahy hatí...

 

Jsem si také vědom, že TV-Nora je nositelem mnohých tradic. Proto stále vycházejí občas nostalgické články, aby si čtenář mohl vzpomenout na doby minulé, které byly tak bohaté na zážitky. Ne, že by to tak v dnešní době nebylo, tradice přibývají stále a některé novější zážitky předčí ty starší, ale přece jen, bývalo to jiné a byla by velká škoda o tyto paměti přijít. Chceme proto tedy dávat prostor všem nápadům a projektům souvisejícím s naší třídou, které by naši hutnou a obsáhlou historii mohly obohatit ještě víc. Pokud máte tedy nějaké návrhy, nebojte se ozvat. Zde se vám vždy dostane podpory a pomoci.

 

Abych vyvrátil nějaké mýty, chtěl bych napsat, že se nebojíme konkurence. V tomto případě myslím firmu AbcdA. S touto firmou plně spolupracujeme a jsme velmi rádi, že existuje, neboť její přínos do oblasti technické a vzdělávací je obrovský. Tímto bych chtěl poděkovat za spolupráci a doufám, že to tak bude pokračovat i v dalších letech, protože společnosti s odlišnými cíli si konkurovat nemohou.

 

V dnešní době ale vidím jako největší cíl spojování a komunikaci. S tím souvisí i třídní život, jako jsou různé akce a výlety a s výhledem do delší budoucnosti (však ne až tak vzdálené) bych si přál, aby zde bylo něco i po gymnáziu, aby to maturitou neskončilo. Chceme tedy o různých akcích dávat více do podvědomí pravidelnými oznámeními.

 

A jak to tedy bude pravděpodobně vypadat v budoucnosti TV-Nora?

Články

Nové články určitě budou vycházet a budou se týkat většinou takových témat jako jsou Výročí, Fenomény třídy, Výlety či jen zkrátka významné Aktuality.

Dále se můžete těšit na pokračující sérii Fakta-Bulvár, jež v tomto roce oslaví již úctyhodný stý díl. Uvidíte každé pondělí.

Nemám sice nějaké přesnější informace o nových povídkách, ale chystáme pro vás rekapitulaci velkých sérií z DS-blogu. Pravidelná povídka na vás bude čekat každé úterý.

Pokud se mi podaří oslovit a nadchnout Himbajse, tak i občasné páteční povídky by se mohly brzy objevovat.

A samozřejmě jsme připraveni řešit nově zadané Latinské úkoly. Třeba se pustíme i do něčeho jiného, ale v této oblasti je přece jen stále větším lídrem firma AbcdA, na něž vás rádi budeme odkazovat.

Diskuze

Nebojte se nás oslovovat v hlavní Diskuzi. Když napíšete, máte jistotu, že budete přečteni a admini se vám budou snažit co nejdříve a nejpřesněji odpovědět, samozřejmě však nejsme vševědoucí a všemohoucí. Ale nemusíte nás oslovovat se svými problémy. Budeme rádi, když si přijdete jen tak popovídat a sdělíte své zážitky širšímu okolí. Každý je rád, když ví, co se kolem něho děje a Diskuze rozhodně pomáhá ucelovat si obraz o současnosti.

V Tématické diskuzi naleznete každé pondělí nové téma, jak už je zvykem. Snažíme se o vybrání, co nejaktuálnějšího a vámi oblíbeného tématu. Pokud nějaké máte, nestyďte se jej napsat!

Plus diskuze stále čeká na objevení nejvyššího čísla. Zapojte se i vy a pomozte nám jej nalézt! Otevřena každý den.

Spam není minulostí, je potřeba. Volný prostor k tomu naleznete ve Spam diskuzi, jež však není pouze pro spam, ale i pro různé vtipnosti a zajímavosti, které se vám zdají nevhodné do Diskuze. Jsme připraveni i na pikantnosti...

I Mínus diskuze pro úzký počet návštěvníků pokračuje.

Všechny diskuze jsou bedlivě sledovány a pokud máte nápad pro nějakou novou, napište.

Anketa

Je zajímavé znát průměrný názor na různé otázky. K tomu slouží Aktuální anketa. I nadále se v ní budou objevovat jak vážná, tak odlehčená témata. Pro aktualizaci stačí jen 25 hlasů.

Archiv

Všechny články vydané na TV-Nora archivujeme a jejich ukázky můžete vidět v sériích typu FaBu. Pro větší zájemce o archiv bych chtěl připomenout, že na stránkách http://cusatalon-archiv.wgz.cz najdete jistě vše historické, co chcete. Stránky jsou nově předělané do honosnější podoby a aktualizované o články minulého roku. Nově bez reklamy!

 

Chýlím se k závěru tohoto článku, neboť víc toho zde asi neuvidíte. Osobně si však myslím, že se vyplatí sem občas na stránky zabloudit, ať už hledáte pomoc, či se jen tak nudíte. Pravidelným a věrným návštěvníkům a našim fanouškům moc děkuji za přízeň a doufám, že neochabne i v následujících měsících a letech.

 

Tak zase někdy u článku se s vámi těším na viděnou!

 

Powered by potihcpd!

 
Děkujeme vám za návštěvu! Dotazy směřujte sem.