Archiv článků TV-Nora

Oficiální Archiv TV-Nora spol. vás vítá!

Oznámení

Prázdninový provoz Cusatalonu

30. června 2010 / 5. srpna 2

...aneb článek, který jste určitě nečekali!

Sám se tomu divím, ale ještě umím psát a tak vás zdravím v poslední červnový den!

 

Hodnocení

Zprvu bych chtěl zhodnotit proběhlý rok. Jak zde, tak i v reálném světě, sice nebudu asi nejobjektivnější, ale doufám, že můj názor bude dostatečným.

Musím se slzou v oku přiznat, že tento rok pro TV-Nora spol. nebyl stoprocentně úspěšný. Začátek roku sice vypadal slibně, článků bylo dost, myslím, že jejich kvalita byla vysoká, nouze nebyla. Jenže pak aktivita redaktorů začala povadat, rozjeté příběhy skončily na bodě mrazu, nové série mi sem nepřicházely, nevím, co se stalo. A musím poznamenat, že TV-Noru postihla cenzura. Bránili jsme se, silně a odhodlaně, ale přišla. Je těžké to na něco svádět - lidé se změnili? Může za to anarchie? Nebo prostě už jen redaktoři nemají tak silný žaludek na psaní naprosto holých nechutných lží...ehm...pravd? Fakt nevím, prostě se asi všechno mění nebo jsme jenom líní. Na druhou stranu, myslím, že i když pracujeme o 50% méně, stále se tu něco drží. Vím, že jsou lidé zklamáni, že je málo bulváru, dálo by se říct, že žádný, ale vysvětlení není tak daleko. Jak řekla jedna nejmenovaná osoba o bulvární situaci ve třídě: "Nemá smysl číst si něco na TV-Noře, když to stejně všichni vědí ještě dřív než se to stane!" Já s osobou musím bohužel souhlasit. Dřív bylo neskutečně pracné dostat se k informacím. Všechny překvapilo, když se tu něco objevilo a divili se, že si toho sami nevšimli a oceňovali naši práci. Ale dnes? Už nejsme ti první, kteří všechno hned vědí. Ano jsme brzy  v řadě, ale přece jen. Z nedávné situace vím, že si někdo s někým něco začal a za 5 minut už mu blahopřáli na FB. Nevím jestli je to k smíchu nebo k pláči, z mého profesního pohledu je to nekladné pro tuto společnost, ale zase asi to svědčí o větší důvěře mezi lidmi, což je objektivně vnímáno kladně. Nemůžu vám dát přesnou odpověď, kde TV-Nora je teď nebo kde bude v blízké či dlouhodobé budoucnosti. Mohu doufat jen v to, aby tu hlavně stále TV-Nora a aspoň v tomto stavu byla. Myslím, že směr komunikačního portálu s občasným pobavením a kvalitními službami v oblasti důležitých informací a třídního života, by jí mohl v budoucnosti slušet, ne?

Teď bych se chtěl poohlédnout za kvartou jako třídou. Myslím, že každý ročník měl a určitě bude mít své kouzlo, kvarta nebude výjimkou. Možná to někteří ještě nevidí, ale jistě budou rádi vzpomínat za pár let. Ve mně teda určitě něco zanechala i když nemohu říct přesně co. Spousta zážitků, spousta novinek, mnoho zábavy a určitě i nějaké problémy. Myslím, že je dobré prožít kladné i záporné věci. Nebudu říkat, který ročník mě bavil víc či míň, to si nechám pro sebe, každý má jistě jiný názor. Ale dle mě, každý rok něco měl a jsem za ně rád. Skončila základní škola. Jsme v polovině, jaká bude druhá polovina? Lepší nebo horší? Může se něco vyrovnat předešlým čtyřem letem? Vše záleží na nás, jak si to zařídíme, důkazem za všechno je neuspořádaný výlet díky naší skvělé Noře. Teď víme, že vše musíme vybojovat a zařídit si sami. Jaký bude druhý lyžák? Co budeme mít za učitele? Moc otázek a zatím bez odpovědí a já bych tu nerad dělal prognostika, protože při mém štěstí bych toho moc neuhodl. Já zatím asi nedokážu hodnotit kvartu, potřebuji odstup pár měsíců, protože jak koukám zatím jenom blábolím o ničem. Tak přejdu ke klasickému bodu a tím je prázdninový provoz...

 

Jak to bude

Buďme realisté a řekněme si na rovinu, že o prázdninách bude návštěvnost dost slabá. Před pár lety bych si dělal iluze, ale teď na to kašlu. Každý bude (jestli bude vůbec) v Praze jindy, komunikace bude váznout, prostě relax o prázdninách. Shrnu tedy do pár bodů, co bude a nebude:

-sériové články se na 2 měsíce přerušují a budou pokračovat zase v září

-s články se nebude počítat, možná nás Firefox překvapí

-diskuze poběží normálně, kontrola bude vždy probíhat sériově po desítkách stránek (nebo kolik se toho stihne naspamovat), všechna pravidla platí

-tématická diskuze bude funkční, ale změna témat není zaručena, možná občas něco

-plus diskuze poběží normálně, ale nonstop

-spam diskuze beze změn

-mínus diskuze beze změn

-aktuální anketa nebude pravidelně aktualizována, možná sem tam aktualizace

Jinak všichni admini stránek a pracovníci TV-Nora mají dovolenou, záleží jen pouze na nich, jak tu budou a nebudou, prosím všechny o nestěžování jejich práce, po prázdninách toho bude určitě dost na přečtení a mazání příspěvků zdržuje a obtěžuje. Snažíme se to vzít liberálně, tak prosím chovejte se v mezích.

 

To je asi tak nějak vše, co jsem chtěl říct. Jsem rád, že tu tyhle stránky jsou, jsem rád za vaši přízeň a jsem rád, že TV-Noru neposkvrňujete. Přeju všem krásné prázdniny děkuji za přečtení a těším se s vámi na podzim, třeba zase u nějakého článku a hlavně naživo ve škole naviděnou!

 

Powered by potihcpd!

 

 
Děkujeme vám za návštěvu! Dotazy směřujte sem.