Archiv článků TV-Nora

Oficiální Archiv TV-Nora spol. vás vítá!

Oznámení

Prázdninový program

Červen 2009
Předprázdninový poslední článek, ve kterém budou uvedeny všechny důležité informace...

Již podruhé v historii TV-Nory, též by se dalo říci poprvé v historii cusatalonu, píšu poslední předprázdninový článek. Tak hned přejdu k důležitým oznámením...

 

Dovolené

Můžu říct předem, že udržet funkčnost cusatalonu o prázdninách je zhola nemožné, proto se dá nepřímo říci, že cusatalon nebude od 1. 7. do 31. 8. 2009 fungovat.

Já zde nebudu, kromě pár dní a stejně tak myslím většina adminů a reportérů. ale přece je tu osoba, která zde asi tak zhruba občas bude. Je to můj skvělý zástupce Firefox, kterého tímto pověřuji, aby uhlídal cusatalon před spamy a před jinými podobnými problémy a na tyto dva měsíce m předávám plná práva majitele jako správce. Děkuji předem!

Články nejspíš nevyjdou žádné, ale přece jenom když příjde nějaká světová důležitá kachna...ehm...chtěl jsem říct novinka, tak se tu čánek může objevit, avšak moc bych s tím nepočítal...

Diskuze jsou zcela v provozu všechny bez výjimky a stále v nich platí daná pravidla, na které bude dohlížet Firefox případně někdy já, či Himbajs.

Pro příznivce seriálových článku jako jsou: Muhara, Tlach (přerušený, ale stále nezrušený) nebo Povídky z DS, mám zprávu, že nebudou vycházet určitě celé prázdniny (chvilka ticha na vysmrkání se a utření slz), na začátku roku však nejspíš začnou znova s pokračováními, můžete se stoprocentně těšit na Steva Leonarda a pak následující příběhy a i Směsi budou v září vycházet dál.

 

Shrnutí

Nechci zde psát dlouhý článek o tomto roku, k tomu je zde Firefox, ale pár slov napíšu.

Myslím, že tento rok byl pro cusatalon významný a už jen proto, že to je jeho první rok ( v září bude první výročí tohoto webu). Ale myslím, že se stalo hodně přelomových věcí, jak afér soukromých, tak významných oficiálních věcí. Bylo o čem psát a hlavně měl kdo psát. Prošli jsme krizí, ale vy věrní jste zůstali vždy. Diskuze jsou stále navštěvovány i přes všechny politické události. Články doufám celkem čteny, ale hlavní je, že jsou vydávány.

Cusatalon měl být mnohokrát smazán a taky se to párkrát skoro povedlo...ale přesto stále stojí a doufám, že bude ještě dlouho jak v dobrém tak špatném, jak počasí tak situacích.

 

Přeju vám příjemné prázdniny a těším se s vámi na viděnou v září!

 

Powered by potihcpd!

 
Děkujeme vám za návštěvu! Dotazy směřujte sem.