Archiv článků TV-Nora

Oficiální Archiv TV-Nora spol. vás vítá!

Oznámení

Levota & Lichva

Prosinec 2009

O jedné z nejlepších a nejpopulárnějších firem v tomto oboru!

Seznamte se

L & L (přesněji Levota & Lichva banking s. r. o.) je firma zabývající se finanční oblastí s bohatou historií. V čele stojí dva společníci se stejným podílem na vedení firmy, čímž je zaručena bezpečnost našich služeb. Historie této firmy už se začala psát před 3 lety. Dva začínající investoři se rozhodli, že založí společný projekt s vysokým kapitálem. To se podařilo a začala se psát nová etapa. Firma přežívá všechny režimy, úroveň možnosti služeb se zvyšuje, stejně jako kapitál a v dnešní době zde máte před sebou opravdu stabilní bankovní úřad, na který se můžete spolehnout. Díky nenakupování zbytečných akcií, které by mohly přivést finanční krizi, byl vždy zajištěn vzorný provoz a banka prosperuje.

 

Nabídka

Můžeme vám nabídnout široké spektrum nabídek, sami si můžete předložit návrh a my se vám budeme snažit vyhovět, ale zaobíráme se zejména půjčkami a také v této oblasti máme jedny z nejkvalitnějších služeb na světě. Půjčíme vám částku jakékoliv hodnoty (pokud ji samozřejmě pokryje náš kapitál) za nulové symbolické úroky. Jsme tu od toho, abychom pomáhali lidem našeho okolí. Vyděláváme na akciích, ne na úrocích, jak to dělá většina bank. Jako nejlepší banka na daném území, lepší bankovní ústav nenajdete, vám nabízíme vše od půjček až po dotace přes účty a investice. Tak přijďte již dnes a založte si u nás účet. Díky promakaným smlouvám bez chyb a bez podfuků budete mít jistotu, že půjčka u nás se vám vyplatí. Jsme dost velká banka na pokrytí všech vašich požadavků a dost malá na to, abychom každého z vás znali osobně. Takto vám můžeme nabídnout služby přesně šité na míru. Půjčete si u nás a připojte se k více jak 15 spokojeným uživatelům na území 205!

 

Některé další údaje

Víte, že...

...naše tříletá existence nás již poučila a v současné době máme nejkvalitnější nabízené služby?

...naše služby na území AG využilo již přes 75 osob?

...ročním obratem jsme protočili přes 1 000 000 000 Kč?

...jsme jediná banka, která půjčí každému bez ohledu na jeho minulost?

...disponujeme akciemi v hodnotě 10 bil. Kč?

Proto neváhejte a přijďte již zítra!

Navštivte nás a promluvte si s našimi makléři. Nabídnou vám půjčky šité na míru. L & L je správnou cestou pro vaše finance!

 

Advertised for L & L by potihcpd!

 
Děkujeme vám za návštěvu! Dotazy směřujte sem.