Archiv článků TV-Nora

Oficiální Archiv TV-Nora spol. vás vítá!

Oznámení

Chata 2010

1. prosince 2010 / 4. letna 3

Vše o plánované akci na 19. - 21. 12. 2010!

Možná jste už přemýšleli, kam se ztrácejí admini o různých prázdninách či jiných dobách, kdy tu nejsou a mohli by být. Domníváte se, že si platí nějakou dovolenou? Pravda je taková, že spol. TV-Nora jim dovolenou proplácí. Je tu však jedna podmínka - admini musí trávit dovolenou v aspoň jednom z mnoha rekreačně-výcvikových střediskách.

 

A právě nedávno napadla admin tým myšlenka. Co třeba přizvat návštěvníky na pravou TV-Nora party aspoň jednou (třeba se to bude opakovat) a poděkovat jim tím za jejich věrnost? No a tak to tu máte a záleží jen na vaší účasti, zda-li bude tato akce realizována či ne.

 

Termín

Odjezd někdy odpoledne 19. 12. 2010, na samotných horách pobyt 2 noci a 21. 12. 2010 návrat (ještě se doba upřesní).

 

Místo

Velká Úpa , blízko Peci pod Sněžkou, Krkonoše.

 

Doprava

Pojede se autobusem, cena níže. Doba jízdy kolem 3 hodin.

 

Peníze

Autobus (150+150 Kč), ubytování (100+100 Kč), kapesné (nad 200 Kč, radši víc). Základní cena je tedy asi 500 Kč + kapesné dle vaší úvahy. Uvedené ceny berte s rezervou, mohou růst i klesat, to záleží na programu, který se ještě musí doladit  a hlavně na domluvě. Ale platí, že je  vždy lepší mít nějakou rezervu (1000 Kč se nikdy neztratí).

 

Výbava

Jedeme do hor, takže oblečení dle toho, ale zase zvažte dlouhou cestu autobusem a pobyt v chatě tudíž se doporučuje i normální oblečení. Dobrá je střídmá kombinace obou. Jídlo, pokud nebude stanoveno jinak, každý vlastní, je možnost cokoliv vařit, chata je plně vybavena. Sportovní potřeby dle dohody s ostatními a organizátory. Berte v potaz, že to, co si nabalíte, také poneste nahoru do kopce (cca 200-500m).

 

Kontakt

Hlavními organizátory jsou trensle, Mrs Mann a potihcpd, který nad celým projektem převzal záštitu a jako gen. majitel akci sponzoruje z fondů TV-Nora spol.

 

Všechny údaje v článku je třeba brát s menší rezervou, ale tohle je tak základní schéma. Všechny dotazy směrujte na organizátory a hlavně se co nejdříve přihlaste.

 

Děkuji za přečtení a těším se na vaši účast. Všichni návštěvníci jsou srdečné vítáni!

 

Organisated by potihcpd!

 
Děkujeme vám za návštěvu! Dotazy směřujte sem.