Archiv článků TV-Nora

Oficiální Archiv TV-Nora spol. vás vítá!

Historie

Historie holek aneb „Naše třída jinak než z pohledu hochů!”

Březen 2009

Úvod

Na začátek bych chtěla říct že nechci psát novou historii, protože skoro všechno už napsal Firefox, takže to bude trošku kratší a doufám že tím zábavnější. A ještě jedna důležitá věc: to,  že je někdo neoblíbený nebo oblíbený je jenom z pohledu mého, jak jsem to viděla v té době já nebo jak to vidím zpětně, takže to vůbec nemusí být pravda, ikdyž se budu snažit být co nejobjektivnější. Historie holek, přestože se to na 1. pohled nezdá, je taky velice barvitá, i když na rozdíl od kluků ne díky válkám a různým typům zbraní, ale spíš tím jak se kdo s kým bavil a různými malými a většími spory, které jsou občas osobnější povahy takže nemá cenu je sem psát a já napíšu jenom to základní. Tak doufám, že se vám to bude líbit a že se kluci něco dozvíte a holky že mě moc nezabijete... :-)

Prima

Prima byl rok, kdy jsme se všichni potřebovali rozkoukat a kdy se začínaly utvářet vztahy ve třídě. Určitě to bylo hodně dáno tím jak jsme si sedli a to nejen v lavici, ale i lavice za sebou. Takhle např. vznikla skupinka A. H., A. D., J. He. a T. J., která byla v té době pokládána za jakousi „elitku“ a do které se skoro všechny holky snažily nějak zapojit. Pak lavice V. F. a K. F., které seděly za J. Ko. s J. M. a všemožně je otravovaly L. Ko. H. B., kterým to jedněm z mála vydrželo dodnes, já a J. Ha. jako jediné u okna, D. I. B. a A. R., které se moc nespřátelily, A. N. a D. Š., které společně s D. I. B. tvořily „akčnější“ část třídy a pak E. Š. a A. S., které obě seděly v podstatě omylem s klukem.

 

V primě byla většina holek spíš klidnější, na což poukazuje i fakt, že nejoblíbenější skupinka holek si o přestávkách četla knížky, maximálně si povídala mezi sebou a hrála hry. D. I. B., A. N. a D. Š., které běhaly po chodbě a balily sekundány :-D byly z našeho pohledu „divný“. A podívejte se jak je to teď :-).

Seznamovák toho také moc nezměnil, vztahy KH (kluci- holky) byly v podstatě nulové až na občasnou komunikaci těch co seděli za sebou. Potom přišla Štěkeň 2 kde se vztahy podle někoho trošku oteplily, ale sekunda 1. pololetí nasvědčuje opaku.

 

V průběhu primy se nejspíš vinnou zasedacího pořádku Eliška, Anežka a ty co seděly mimo hlavní okruh dostaly na „spodek žebříčku“ což ukázala i Štěkeň 2, kde byly 2 hlavní pokoje - hlavní skupinka J. He., A. H., T. J., A. D. + nově já a J. Ha., ale už bylo sporné jestli tohle je ta hlavní skupinka, protože vedle bydlely V. F., K. F. a spol., které se dokonce začaly malovat (!) což bylo něco hroznýho :-D a dokonce chtěly hrát s J. Fa. flašku (!) :-D ještě zbytkový pokoj E. Š. a A. N. → kde se nakonec hrála flaška, nebo si tam alespoň dlouho povídali E. Š., J. Š. a J. Kl., což nejspíš částečně vedlo k budoucím velmi dobrým vztahům. Jedna z hlavních událostí byl taky první třídní pár A. H. + M. Mi., který dokonce vydržel přes prázdniny a ještě chvíli potom... :-)

 

Tak to je z primy tak nějak všechno, bude pokráčko tak se těšte, nebo nemusíte, ale bude to od vás milý když budete.

 

Vaše Emilka!

 
Děkujeme vám za návštěvu! Dotazy směřujte sem.