Archiv článků TV-Nora

Oficiální Archiv TV-Nora spol. vás vítá!

Politické

Den do voleb na posty správců oblastí RTA

5. května 2009 / 9. tservna 1

104 - Zítra se uskuteční volby do jednotlivých "sektorů" RTA, oznámila dneska vláda. Před více než dekádou byla vyhlášena kandidatura, která však nebyla zcela dokončena. Teprve dneska vláda problém vyřešila a již zítra volby proběhnou. Dneska probíhaly přípravy v obou táborech, zejména anarchisté si od zítřejších voleb slibují hodně.

Myšlenka rozdělení území RTA do oblastí je už staršího data. Vznikla koncem presna, definitivní podoba správního systému byla schválena až 4. kvetna 1. Ta rozděluje území RTA na 6 částí - 104 na 4 části (stupínek s dveřním prostorem [1], oblast klučičích lavic [2], oblast holčičích lavic [3] a ulička u nástěnky s plošinkou vzadu ve třídě [4]), chodbovou provincii na 2 části (Sektor 5 do poloviny - 21 řad dlaždiček [5]a druhá část provincie [6].

Během PPP (Primární preventivní program - ředitelem povolené flákání...) 26. kvetna byla zahájena kandidatura. Ta však nebyla dokončena (volební komise se nezeptala všech holek, zda chtějí kandidovat) a dlouhou dobu ji vláda ani nedokončila. Den předtím na vládní schůzi vláda ustanovila pravidla voleb: po ostré diskuzi nakonec převážil požadavek lidových voleb před jmenováním správců vládou. Dále bylo ustanoveno, že do oblastí 1, 4, 5 a 6 můžou kandidovat kluci i holky, do oblasti 2 pouze kluci, naopak do oblasti 3 jen holky.

Krátce po zahájení kandidatury bylo zjištěno, že vláda neurčila

Omlouváme se, ale zbytek článku se bohužel nedochoval.

Firefox

 
Děkujeme vám za návštěvu! Dotazy směřujte sem.