Archiv článků TV-Nora

Oficiální Archiv TV-Nora spol. vás vítá!

Kulturně - společenské

Střípky - 8. 10. 09

8. října 2009 / 15. listopatu 1

A je tu další pokračování i v testovém období...

Dobrý večer s potihcpdem!

A hned jdeme na to:

Božský Pája

Jak jsem nedávno psal o fenoménu super dlouhých zápisů, už je to tu zas, ale tentokrát daleko horší! Vypadá to, že většina prof. se rozhodla soutěžit. A to v asi všem nepříjemném odvětví - zkoušení. Jak jste všichni zažili, nejproslavenějšími zkoušeči jsou 2 osoby, ano pouze dvě, z toho jedna vede těsně nad druhou. Mistrem v nejhorším zkoušení je s těsným předstihem P. B., náš Pája. Jeho zkoušení dopadají tragicky a vlastně se na ně nedá připravit. Avšak v těsném závěsu se drží Špaček se svým děsivým způsobem 5-kového zkoušení. Na toto zkoušení se však dá látka naučit, proto ten těsný závěs, ale její známkování je též strašné. Tohle by nebylo tak strašné, kdyby si z toho všichni nezačali brát příklad. Ano zkouší se od Dějepisu přes Němčinu až po IVT. Zkouší se prakticky denně a to víckrát...byrokracie zkoušení, která zde vládne se zdá býti neúnosnou! Zvlášť v podání trojice Pája, Špaček, I. B. Tato trojice je vražedná a drží si každý většinou plný počet bodů za zkoušení! Dále jsou tu Nora, Forest Gump (E. G.), K. L. a Zlatan. Například takový Zlatan právě dozkoušel a bude zkoušet 2. kolo!!! před polovinou října...blázen. Ano naučit se to nedá a všichni se řítíme do záhuby ještě daleko před 1/4letím. A pamatujte proč: "Jako kvarta již musíte vědět více než jsou jen stručné zápisky v studíjních textech a rozsáhlé zápisy v sešitě (ne jako v primě stručné zápisky). Možná když budete umět slovo od slova z učebnice, tak můžete tu písemku jakž takž napsat..."

AG má bazén!

Konečně je to tady!!! AG má vlastní krytý bazén. Jeho rozměry sice nejsou velké, ale jde tu o princip. Po všech sbírkách se konečně naspořilo dost financí na novou uklízečku. Nyní není naše tělocvična špinavá, je krásně zaplavená. Stačí si přivstat a každou středu od 7:30 otevíráme náš krytý bazén pro širokou veřejnost. Areál je vybaven ping-pongovými stoly, možná občas i nějaká ta pálka. Pozor v parních letních dnech má bazén větráky na natahovací pohon a v zimních teplotách brusle s sebou. Bohužel zde ještě nesněží, ale to se nám snad brzy povede zařídit. Přejeme krásné sportovní zážitky!

P. S. Středeční klasický tradiční pád nam tentokrát předvedl V. Č. (náš reportér), který by pro svou publicitu před němci udělal cokoliv. Předvedl nám krásny běh po levé straně tělocvičny s následním uklouznutím (kvalitně vytřený povrch - vytíral on sám - je prostě suchý povrch) po kaluži vody a krásným pádem na záda. Předvedl pěti sekundovou pózu placáka na zádech a za tu mu děkujeme. Těšíme se na příštího účastníka našeho pádu.

FN

Z pátku na sobotu se odehraje tradiční Filmová Noc. Námi milovaný Ríša se trochu zalekl problémů a proto napsal důmyslně napsaný papírek, na kterém všechnu odpovědnost shazuje na jiné. Statečný  a odvážný Ríšo, máme ti všichni strašně rádi (Nezapomeňte pro něj hlasovat v anketě o Vizáž Bezdomovce s Nejvyšším Postavením. Drte mu palce ať je co nejvýše!). Předpokládá se po minulých zkušenostech s nějakým dospělým dozorem, ale pravděpodobně to zůstane na Kačincovi, jakožto velmi dobrém hlídači. Budou se promítat autobiografické filmy, takže pravděpodobně půjde o film o jednom herci jedné bílé místnosti a jednom 4-hod. monologu na téma nicota. Vřele zveme všechny psychology!

 

To je ode mě vše a já se těším zase příště!

 

Wroted by potihcpd!

 
Děkujeme vám za návštěvu! Dotazy směřujte sem.