Archiv článků TV-Nora

Oficiální Archiv TV-Nora spol. vás vítá!

Kulturně - společenské

Střípky - 24. 9. 09

24. září 2009 / 1. listopatu 1

Přináším vám aktuální informace v novém obalu.

Nazdar všichni! Je tu souhrn aktuálních událostí!

 

Tvrdí, že to řekla!

"Paní profesorka říkala, že máte vše probráno!" zaznělo nedávno z úst K. L. (prof. CH + Biologie). O kom mluví? No přece o naší oblíbené prof. A. K., kterou jsme měli na CH v II. a III. Dobře dejme tomu, že A. K. tvrdí pravdu. Ale jak se to projevuje?

Pravda je spíš taková, že A. K. lže, neboť průzkumný test od K. L. mluví jasně:

Průměr 4-5.

Nejlepší skóre 3.

M. Mo. nemá 1.

To všechno nasvědčuje tomu, že prostě víme nic. Řešení přišla hned dvě: 0. hodina v pondělí 21., které však se moc lidí nezúčastnilo a prezentace. Otázkou je, jestli se dá naučit za pár dní tolik látky. Doufejme, že v úterý 29. Nebude celá třída zírat na nový test z prezentací stylem "Co to ku*va je?!", jakožto častý údiv M. Mi.

Útok nemrtvých

Zpočátku jsme byli příchodem I. B. zaskočeni, ale nyní se to trochu zklidnilo. Při jejích hodinách se už dá bez rizika poznámky pohnout. Pár lidí ji dokonce vidělo se pousmát, ale já těmto zdrojům moc nevěřím. Avšak tvrdým útokem jsou kilometrové zápisy do sešitu, které jsou skoro delší než zápisky známého spamera Páji! O co tu jde? Hrají trumfovanou o delší zápis? Nebo je to jen útok jak z nás nadělat mrtvoly? Nemyslící zombie pevně oddané I. B. Uvidíme...Ovšem stále zůstává charakteristický nudný mrtvolný výklad. O tomto fenoménu již brzy v článku!

Tělocvična

Píše se dávná historie, 16. 9. středa ráno. Je 7:30 a já se konečně dostávám do školy. Takhle brzké vstávání, prostě neskutečné, ale podařilo se. Jsem v šatně. V okamžiku jsem převlečen a přicházím k tělocvičně. Všeobecný potlesk. Poděkuji a jdu se omluvit Brtníkovi (A. Ž.). Netuším, že moje chvilka slávy ještě neskončila. Brtník pokyne ať jdu na čáru k ostatním. Když v tom se mi smýkne noha a padám na hubu. Naštěstí stíham zachránit se rukama a tak jsem nezraněn. Nyní následuje strašný smích všech a potlesk. Před mým příchodem se Brtník totiž chlubil, jak krásně utřel tělocvičnu po uklízečce od vody...

Je středa 23. a Brtník je přesvědčen, že už skutečně má důkladně utřenou vodu. dá pokyn k objehnutí tělocvičny. Najednou J. Fa. leží na zemi stejně jako M. Mi. Avšak J. Fa. omylem a M. Mi. z důvodu svého neskutečného výtlemu. Brtník vypadá naštvaně a určitě to uklízečce hezky vylíčí a zmlátí ji. Můžeme jen popřát, jen tak dál!

Zase ty vztahy...

Den v rytmu UNA skončil vcelku nudně a poklidně. Avšak ne pro jednu osobu. V. F. je opět sledována naším odvážným reportérem a jsou odhaleny šokující informace. Bohužel ještě nejsou potvrzené a úplné, ale vypadá to zase na pořádný skandál. Přejeme našim reportérům hodně štěstí!

 

Tak to byl týden. Pro někoho nudný avšak celkem zajímavý. Nechme se překvapit, co nám osud připraví příští týden!

Těším se s vámi zase někdy na viděnou třeba u příštího článku!

 

Wroted by potihcpd!

 
Děkujeme vám za návštěvu! Dotazy směřujte sem.