Archiv článků TV-Nora

Oficiální Archiv TV-Nora spol. vás vítá!

Steve Leonard

Steve Leonard a vampýři - Konec

Říjen 2009

Steve se ohlídl. Za ním se tyčila Upíří hora. Gannen mu právě slinami ošetřoval poraněný bok a rána se rychle hojila. "Kam půjdeme?" zeptal se Steve.

"To opravdu nevím. Ale teď jsme vyhnanci a jestli nás bude pronásledovat Larten, tak to bude velmi těžké uprchnout!" Gannen tímto Steva moc nepotěšil.Steve si řekl, že už radši bude zticha a spolu s Gannenem vyrazili zpět do civilizace...

 

*

 

Mika podpíral Lartena, který se málem zhroutil. Larten řval sprostá slova na adresu Steva. "Nemůžeme ho pustit ven. Ještě by mohl udělat nějakou blbost. Necháme ho v hoře a ty Arro s Darrenem se o něj budete starat! Ano?" řekl Mika. Darren přikývl a Arra po chvíli trucovaní přikývla s nevrlým pohledem taky. "Nebude to na dlouho. Jen co se uklidní" pravil Mika, aby vrátil Aře úsměv do tváře. Mika je tam nechal samotné a řekl, že musí jít vyřídit pár důležitých věcí.

 

*

 

Došli k městu. Přivítal je jeden vampýr a zalezli si do sklepa jedné budovy. Bylo tam ještě pár dalších vampýrů. "Tady zůstat nemůžete!" řekl nějaký vampýr "Tady by vás našli..." dodal jiný. Gannen jim dal zapravdu. Příští noc vyrazili, předtím se samozřejmě napili krve nějaké dívky, pryč z města. Večer došli do nějaké jeskyně. Připravili se ke spaní, když v tom něco prozářilo noc.

Svit baterky Steva úplně oslepil. Někdo zařval: "Vyvražděme ty upíry!!! Ať poznají co je to smrt!!!" Gannen stihl jen zblednout ve tváři a lovci upírů zajali Steva i jeho. Odvedli je ven z jeskyně a přivázali ke stromu. Zapálili oheň a začali nahlas komunikovat. Asi po hodině Gannen něco uslyšel. Podíval se do křoví a od tuď vylétli přesně mířené šurikeny a přeřízly lano. Gannen pomohl Stevovi, ale když už byli volní, lovci si jich všimli. Rozběhli se k nim a ze křoví vylítly další šurikeny. Steve na nic nečekal a vlezl Gannenovi na záda. Gannen se rozeběhl a začal míhat. Bitva venku stále pokračovala, ale Steve už viděl jen tvář zachránce. Poznal v něm Vandžu Pochoda!

 

*

 

Běželi celou noc až doběhli na nějakou mýtinu. Sedli si na kameny, aby si odpočinuli. Proseděli tam asi hodinu. Potom ale nic nerušené ticho přerušilo křupání větviček. Gannen zamumlal Stevovi, aby se schoval. Z křoví vylétl nejprve šuriken a za ním Mika. Šuriken minul Gannena, ale údiv ze setkání nemohl Gannen skrýt. "Kde máš toho tvého kamarádíčka, co zabil Lartenova přítele? Pokud mi ho vydáš, nic ti neudělám!" Gannen zakroutil hlavou a vytáhl si dýku. Mika si vzal velký meč. Začal boj!

Nejprve Mika vykrýval Gannenovi útoky, ale potom najednou zaútočil na hlavu. Gannen to vykryl. Znovu zaútočil, ale dýka se zlomila. Hodil ji po Mikovi toho, to trefilo do paže. Rozzlobil se a zařval: "Dej mi toho parchanta a nechám tě žít!!!" Gannen polil pot, ale mlčel. Mika se napřáhl a probodl ho. Gannen se svalil na zem. Mika nechal meč v Gannenovi, ovšem nevěděl, že je to jeho osudová chyba...

 

*

 

Steve vyběhl ze křoví a zarazil Mikovi klacek do břicha. Potom asi ještě další tři. Mika krvácel, ale mluvil výhružně na Steva: "Tohle ti neprojde Steve Leonarde!!! Upíři si tě najdou a pomsta Lartena bude strašná!!! Uvědom si, žes přišel o ochránce Gannena! Je mi ho líto, že jsem ho musel zabít! On za nic nemůže, to ty, ty jsi ten špatný!!! Mika naposledy vydechl. Steve se sice zbavil jednoho nepřítele, ale co s ním teď bude. Už opravdu nemá ochranáře... Larten ho chytí... proč jen se chtěl stát vampýrem... proč?

 

All rights reserved! ©2009 by Cusatalon spol.


By potihcpd!

 
Děkujeme vám za návštěvu! Dotazy směřujte sem.