Archiv článků TV-Nora

Oficiální Archiv TV-Nora spol. vás vítá!

Steve Leonard

Steve Leonard a vampýři 3

Září 2009

"Mohla by jste mi prosím říct, v kolik hodin jste jí našla?" ptala se vrchní vyšetřovatelka Alice Burgessová plačící paní, která seděla před ní na posteli v pokoji své dcery a plakala.

"Já už si nepamatuju... myslím, že jsem ji volala na večeři, ale pořád nepřicházela, což pro ní bylo neobvyklé. Tak jsem se šla podívat do jejího pokoje, podívala se na postel a..." větu už nedokončila, protože se znovu rozplakala.

"Promiňte, asi to pro vás je těžké popsat, ale neviděla jste něco podezřelého v pokoji, nebo nevíte, kdo by to mohl udělat?" ptal se jeden policista, který stál vedle vyšetřovatelky.

"Ne. Ničeho jsem si nevšimla. Omlouvám se, ale můžu už jít?" ptala se vzlykající paní Rulíková.

"Jistě. Běžte. Nashledanou a ... upřímnou soustrast," řekla Burgessová.

Právě stáli v malém pokoji malé dívky, u které se stalo znovu to samé, jako se ve městě dělo už dříve. Tehdy tam řádil nějaký šílenec, který sál lidem krev z těla. To samé se teď stalo dívce. Bylo jí asi 15. Podle vyšetřování, se to stalo asi v 5 hodin odpoledne. A ještě bylo podezřelé, že pod oknem ve zdi byly malé škrábance, asi jako, když kočka ryje do gauče. Ale jak se tam mohl dostat oknem? Tenhle případ asi zůstane nevyřešen. Vrah je už určitě někde několik set kilometrů pryč od města. Ten už se neukáže.

 

Kdyby tehdy jen věděla, jak hluboce se mýlí.

 

To be continued!

All rights reserved! ©2009 by Cusatalon spol.

 

By Slečna Mannová!

 
Děkujeme vám za návštěvu! Dotazy směřujte sem.