Archiv článků TV-Nora

Oficiální Archiv TV-Nora spol. vás vítá!

Darren Shan

Postavy z povídek - 1. část

Červen 2009

Zde je několik postav, které byly popsány od Slečny Mannové, možná se zde v budoucnosti objeví další…

Nazdar, je tu můj článek, který z velké části, ale tvoří vlastní text Slečny Mannové.

 

Jistě jste si všimli série Arra Plachetová, která obsahovala celkem 11 fantasy dílů o téhle postavě. Nedávno vyšel poslední díl, ale nestrachujte se, autor ságu neukončil zde. Jen přejdeme k dalším postavám jejichž příběhy se právě prolínají. V tomto článku je pár významných osob, které se v příběhu vyskytují nebo budou dále vyskytovat. Paradoxem je, že pro samotnou Arru autor popis nenapsal, ale třeba někdy napíše…

(Z technických důvodů jsem článek rozdělil na dvě části, další část vyjde zítra.)

 

Debbie Rulíková

 

Debbie Rulíková - popis

Darrenova přítelkyně ve třetím díle a taky houževnatá bojovnice s vampýry v 11. díle. V 9. díle jí unese Steve, "Ervé" a jejich tlupa Vampýrů. Ve třetím díle jí Darren využije jako past na Vampýra Murlougha tak, že jí hodlá vyměnit za Evru, kterého už měl Murlough u sebe, a když tam Murlough přišel, ze skříně vylezl Hroozley a kuchnul ho (doslova). V knížce to byl asi pěkný krvák. V osmém díle se s ní Darren znovu potká, když jí budu asi sedm a dvacet let a jemu tak zhruba čtrnáct. Ale stejně to bude takový menší milostný románek. A už bude mít dokonce zaměstnání. Je z ní totiž učitelka.

 

All rights reserved! ©2009 by Cusatalon spol.

Wroted by Slečna Mannová!

 

Evra Fon

 

Evra Fon - popis

Evra Fon, nejlepší přítel Darrena když byl Darren ještě v panoptiku. V (asi) sedmém díle si Evra našel přítelkyni a má s ní tři děti. Jeden z nich je normální člověk, jmenuje se Urcha, a to ho hrozně štve, že není hadí chlapec. Potom má dcreu Liliu a syna Shancuse, který se jmenuje po Darrenovi. Ten taky s Evrou vystupuje v Circo Mostruoso. K Circo Mostruoso se Evrova manželka přidala nedlouho potom, co Darren odešel. Jmenuje se Merla.Tak to je tak o Evrovi všechno.

 

All rights reserved! ©2009 by Cusatalon spol.

Wroted by Slečna Mannová!

 

Harkat Mulds

 

Harkat Mulds - popis

Harkat Mulds, Nárudek (Lidička), který dvakrát zachránil Darrenovi život. Jednou, když Darren bojoval s medvědem, tak tam Harkat přiběhl ještě s jedním lidičkem (kterého medvěd rozmačkal) a zachránil Darrena a podruhé, při zkouškách smrti Darrena zavalil kanec a ten druhý ho chtěl zabít, a najednou do arény skočil Harkat a zachránil Darrena. Jeho pán (Osmond Sudd) mu slíbil, že mu dá posmrtný život, ale v tomhle těle. Harkat chtěl zjistit od Lady Evanny (ta co škrábla Hroozleyho), kdo byl před posmrtným životem, ale ta mu řekla, že to zjistí, pokud bude putovat s Darrenem.

 

All rights reserved! ©2009 by Cusatalon spol.

Wroted by Slečna Mannová!

 

Larten Hroozley

 

Larten Hroozley - popis

Larten Hroozley, učitel Darrena Shana. V upíří hoře se mohl stát knížetem. Je to taky "snoubenec" Arry Plachetové. Učedník Seby Nilla a kamarád všech upírů v hoře. Jeho největší přítel je Gavner Zurč. Později se z něj stal také tzv. Lovec Soumraku s Darrenem a Vandžou Pochodem. Ta jizva, co má na pravé tváři, není ani z boje s vampýrem a ani s divokým zvířetem. Je totiž od čarodějnice. Když se totiž pan Hroozley jednou trošku víc napil, tak chtěl čarodějnici políbit a ona ho škrábla.

 

All rights reserved! ©2009 by Cusatalon spol.

Wroted by Slečna Mannová!

 

To be continued!

Powered by potihcpd

 
Děkujeme vám za návštěvu! Dotazy směřujte sem.