Archiv článků TV-Nora

Oficiální Archiv TV-Nora spol. vás vítá!

Arra Plachetová

Arra Plachetová - 5. část

Květen 2009
V Síni smrti stála osamocená osoba. Kolem ní nikdo nestál. Ani nebylo nic slyšet. Pouze těžké oddechování upírky a cupitání pavouků ve třech bednách před ní.
Vešla do „Bludiště“. Za ní se zavalil kámen. Uvnitř byla naprostá tma. Vůbec nevěděla, jak má začít. Všechny rady, které dostala se jí vypařily z hlavy. Šla prostě rovně. Šla dlouho pořád rovně a nevšímala si odboček.
Nevěděla, jak dlouho už je vevnitř. Věděla jenom, že už by měla zrychlit. Za rohem rostl lišejník. Aspoň trocha světla!!

Najednou jí kolem nohy něco zasvištělo. V první chvíli si myslela, že je to myška, ale když uviděla šedivého osminohého tvora se žlutými tečkami na zádech, došlo jí, že je v bludišti více než dvacet minut. A to ještě vůbec nepokročila. Nenašla vůbec nic.
Otočila se za sebe a tam uviděla nejméně 100 pavouků, kteří k ní cupitali nadměrnou rychlostí. A pak udělala to nejpřirozenější, co by každá žena, která se bojí pavouků udělala. Rozječela se.

Pavouci ji naskákali po celém těle, ale vůbec jí nekousali, ale srazili na zem.
Nechápala, co to dělají. A pak to uviděla a vše pochopila. Oni jí jenom přidržovali pro obřího pavouka, který se blížil k ní.
Vlezl jí po paži ke krku, vycenil nejméně dvaceticentimetrové tesáky, napřáhl se a ...

To be continued!
All rights reserved! ©2009 by Cusatalon spol.

By Slečna Mannová!


 
Děkujeme vám za návštěvu! Dotazy směřujte sem.