Archiv článků TV-Nora

Oficiální Archiv TV-Nora spol. vás vítá!

Arra Plachetová

Arra Plachetová - 10. část

Červen 2009

Larten se zaraženě a s otevřenou pusou díval na útočníka. Nemohl tomu uvěřit. Malý kluk, který před několika lety žádal Upíra o zasvěcení teď stojí před ním a bodá jeho přítele do zad. Ten malý Leopard, který přísahal, že ho zabije, teď stojí před ním se slabě nachovou tváří a s tím samým zlem v očích, které už měl před tak dlouhou dobou.

"To koukáš, co? Zase se setkáváme. Dyť jsem říkal, že se pomstím, ne? A víš co jsem říkal ještě? Že tě zabiji! A to taky udělám!!!!" zlomyslně se zasmál Steve. A sekl po něm krátkým mečem, který byl ještě od Vanezovy krve.

Larten uhnul a se vztekem ve tváři se díval na bezvládné tělo Vaneze, které se řítilo k zemi.

"Ty parchante mrňavej!!!!" zařval Larten a hodil po něm nůž. Leonard cuknul hlavou, jak by to žádný jiný člověk nedokázal. Upír si všiml, že bitva už se blížila ke konci. Pouze pár Vampýrů se bilo do posledního. Tihle poslední Vampýři stáli v kruhu kolem jámy a Upíři se k nim pomalu blížili. Kolem kruhu bylo ještě pár dalších bojovníků. Vyvíjelo se to pro ně dobře. Larten se rozhlížel, ale pak musel rychle uhnout před mečem Steva, který mu chtěl useknout hlavu.

Larten uhnul hlavou a zespoda udělal výpad. Nemohl se ale moc hýbat od rány ve stehně a v rameni, kterou mu udělal Vampýr, na kterého skočil Vanez.

Steve nestačil uhnout a koupil to do boku. Zařval a otočil se směrem ke kolečku.

 

*

 

Najednou zaječel:"GANNENE!!!!" otočil se jeden Vampýr s dlouhými tmavými vlasy a když uviděl, co se děje se Stevem, rozeběhl se směrem k němu a Lartenovi. Larten vrhl po Vampýrovi jeden nůž, ale netrefil se.

Vampýr jménem Gannen pořád běžel směrem k nim. Nezastavila ho ani hradba Upírů. Zuřivě kolem sebe sekal mečem a zabíjel všechny bez výjimky. Proběhl hradbou a hodil meč po Upírovi, který se za ním rozběhl. A bohužel se Upírovi meč zapíchl do hlavy. Tenhle okamžik využili Vampýři k útoku. Vandža ale zareagoval rychle a trefil šurikenem lano, kterým byly připevněné klece ve stropě a sestřelil je dolů. Pár Vampýrů se leklo a spadlo do jámy a některé Vampýry strhly klece a lana sebou do jámy. Stejně se Vampýři bili do posledního. Mezitím ale doběhl Gannen ke Stevovi s Lartenovi. Larten se pokoušel v běhu Vampýra seknout a rozeběhl se také. Steve se mu ale postavil do cesty a Larten přes něj upadl dolů. Larten dopadl na hlavu a nemohl se hýbat, protože si zlomil pravou ruku a nohu.

 

*

 

Gannen, mezitím co nakládal Steva na záda se divným pohledem podíval směrem k Vandžovi a v očích mu vyhrkly slzy. Rozeběhl se ke dveřím a cestou se k nim připojil Vampýr Glalda. Lartena si nikdo nevšiml. Pouze jeden Vampýr, který se schovával se teď rozeběhl k Lartenovi, který se nemohl hýbat. Vytáhl si malou kudlu a chtěl s ní Lartena propíchnout skrz naskrz!!!

V tu chvíli mu ale do ruky vlétl šuriken a zachránce Vandža znovu přiběhl na scénu.

Vampýr ale ještě stačil kopnout do Lartena, těsně předtím než mu vlétl šuriken i do krku.

Larten vyjekl bolestí a kutálel se směrem k jámě. Ječel bolestí a doufal, že si ho někdo všimne. Tak se ale nestalo. Dokutálel se až k okraji jámy a vůbec nezpomaloval. Poslední co viděl, byly vražedné kůly s napíchanými Vampýry a s jejich krví. Larten si ještě vzpomněl na Parise, Vandžu a na ostatní a co se jim asi stalo. Pak se rozloučil se životem.

 

To be continued!

All rights reserved! ©2009 by Cusatalon spol.

 

By Slečna Mannová!

 
Děkujeme vám za návštěvu! Dotazy směřujte sem.