Archiv článků TV-Nora

Oficiální Archiv TV-Nora spol. vás vítá!

Články z blogu

9. směs článků z blogu

Červen 2009

Grupí

Pu místo Br?

Grupí

Zravím po cca dlouhé době zpět u článku s Himbajsem!

Jak jsem nahoře zmínil, článek již opravdu docela dlouho nebyl, protože jsme většinu REPOrtérů poslali na výlet sekundy A a teď jsem se konečně dostal k počítači, abych to zpracoval do informací...

Vyjíždělo se v pátek v 9:30 z Míráku. M. Mi. asi zase v metru kýchal (proč, to se dozvíte ve článku "Smolný Mrzout"), každopádně ho ještě před srazem chytili revizoři (bordelguardi od konkurence, ale vydávali se za revizory) a M. Mi. samozřejmě neměl ani legitimaci ani lístek, takže si zaplatil hezky 700 Kč. V autobuse se nic zajímavého nedělo (jenom repíkí). Pokoje byly po čtyřech lidech. Když vynechám nezajímavé lidi, bydlelo se takto: M. Mi., V. Č ., P. V., V. CH.; J. Fa. (ale ten měl dostatek bromu), J. Kl., J. Š. a L. Kn.; jeden nezajímavý klučičí pokoj; J. H., A. H., M. Me. (iniciály stejné jako bordelloboss, ale tohle je jedna coura z B) a čarodějnice a 2 nezajímavé holčičí pokoje.

A proč se náš článek vlastně jmenuje GRUPÍ? Když si v 1. zmiňovaném pokoji hoši povídali (na překvapivé téma), P. V. vznesl zajímavý výraz "brutální grupáč". M. Mi. si to nějak oblíbil a potom se to snažil realizovat v různých polohách a na zvláštních místech, třeba grupáč ve skříni...když mu jednou došel brom v krvi, vyběhl skoro nahý ven a začal křičet: "GRUPÍ!!! Dejte mi to!" a tak se to začalo skloňovat na "grupí". J. Fa. nějak kvůli napjaté atmosféře neuspořádal flašku, P. V., V. CH. a P. Š. začali vyrábět drogí (leurodiziakum, herbalin, stromcium) a rozdávat je okolo. Předposlední večer byla diskotéka a zde se nejvíc projevili asi J. Kl. a M. Me. Samozřejmě zde byly navázány ty "cca málo denní" vztahy jako L. K. + T. Š. nebo J. Š. + A. K. Tentokrát prasklo, že J. Kl. není homosexuál, protože momentálně chodí s M. Me. a M. Mi. zase testuje, tentokrát jednu skoro normální couru jménem J. H. Momentálně jsou jejich vztahy na takovém tom počátečním bodě, chodí spolu skoro všude, líbají se atd...M. Mi. a J. H. svůj vztah prožívají zvláštně, ale o tom se vyjádřím až příště zase v rubrice M. Mi. a jeho ženy. Každopádně když uslyšíte M. Mi. zařvat GRUPÍÍÍÍÍ, raději utíkejte pryč s bromem v ruce, poněvadž tento expert dokáže grupí dělat třeba i sám a když je tam pořádný dav a on má v krvi arginmax, či plutonium...

Každopádně jsme se nenudili a k M. Mi. a J. H. se pořádně vyjádříme co nejdříve, momentálně mám strašně moc práce to všechno usledovat.

 

Šmíred by Himbajs!

 

Pu místo Br?

 

Ahoj, zdraví vás potihcpd!

Jak již asi všichni víte, brom se značkou Br již po dlouhá léta omezuje repikovatost a na jeho účincích a prodeji již zbohatla spousta osob. V minulé době český trh s bromem ovládala firma Bromovička s. r. o., která byla později vytlačena asijskými radikály. Ti si jméno Bromovička ponechali a tak to bylo až do včerejšího dne. Ve čtvrtek 12. 6. 2008 přišel protivník doktora Zkumavky. Jmenuje se Zádrhel a je to bláznivý profesor, který se minulých pět let schovával na Jupiteru před čínskou vládou. A co tento vědec objevil?

Naši redaktoři se jako jediní dostali do jeho výskumného střediska, které sídlí na Britském indicko-oceánském teritoriu známém jako BIT (bordel ichtilního technika). Zde zjistil při svých testech na lidech, že pokud předloží jedinci danou dávku Pu (plutonia), tak to bude mít daleko vyšší účinek než Argin Max. Tím zníčí trh dr. Zkumavky a zároveň vytlačí Argin Max z provozu. Více se nám podařit nezjistilo, protože na nás zaútočila ochranka Zádrhela. Našim třem reportérům se podařilo utéct, ale jednoho našeho čtvrtého bohužel zajali a před našima očima předávkovali Pu-čkem. Kvůli tomuto nebudu v článku dále pokračovat a dokončím ho v úterý! Nyní následuje minuta ticha!

Nashledanou a doufám při lepších okolnostech se s vámi těší potihcpd!

 

Searched by potihcpd!

 
Děkujeme vám za návštěvu! Dotazy směřujte sem.