Archiv článků TV-Nora

Oficiální Archiv TV-Nora spol. vás vítá!

Články z blogu

8. směs článků z blogu

Červen 2009

DIBO ve spolku s čertem

L. A. V. I. Č. K. A.

DIBO ve spolku s čertem


Vítejte u další úžasné reportáže z terénu! Dnešní hlavní zpravodajskou relaci TV Nora si doufáme užijete s Himbajsem!


A co že se to děje? Jedna zvláštní děva jménem D. B., celým jménem D. I. B. a přezdívkou prostě DIBO je holka se špinavě blonďatými vlasy, špatnými známkami a nízkou inteligencí. Není nijak krásná, ba dokonce ošklivá. Ale od pomluv zde nejsme my, nýbrž vy! Co tato DIBO udělala? Jednou když jsem s ní dělal interview v terénu tak na otázku "Vadí vám, když vám takhle strkám mikrofon až do nosohltanu?" odpověděla: "Budiž proklet, himbajsi!"! To mě trochu zarazilo, tak jsem jí šel hezky po stopě. A co jsem nezjistil? Tato DIBO je satanista! Dělá špatný vliv na celou školu a k tomu není sama (ale to až později...). Přišel jsem na to tak, že J .Š. - vám asi známý z jiných epizod - jednou při mé přítomnosti za křovím pravil: "BOSS - nechtěl bych!". Vtom se tam ve sloupci světla zhmotnila DIBO a o něco prosila satana! J. Š. se skácel na zem a v děsných bolestech zemřel. Pak ho temnou magií opět oživila a od té doby je J. Š. vlastně nemrtvý, ale o tom až později...


Nevolejte prosím žádnou inkvizici, z tohohle ještě vymáčknu nějakou senzaci pro TV Nora. A kdo jí přiučil tomuto temnému satanistickému řemeslu??? Je zde jedna zvláštní osoba skrývající se pod rouškou hlubokého křesťanství. Vždy, když rozdává hostie, drmolí místo obvyklého: "Tělo Kristovo" nějaké to jeho: "Nechť tvou krev pijí prašiví psi!". Když rozdává popelec, kreslí namísto kříže obrácený kříž a nebo lebku. Ne, opravdu to není Kuneš, ten je sice taky divnej, ale o tom až později (pro nedočkavce: Kuneš je rasista). Nedělejte pokud možno nic, možná jen doufejte, že vás neuhrane při písemce a podobně a neberte si od něj tělo Kristovo. Zjistím o něm víc, to bych to nesměl být já, abych z tohohle nevymáčknul pořádnou kachnu...ehm...zprávu vlastně. Pro dnešek se s vámi loučím, zůstaňte ovšem se mnou a sledujte další počínání tohoto paranormálního satanistického spolku. Nazdar!


L. A. V. I. Č. K. A.


Ave všem!


Naši reportéři zachytili podivné lidí na "Šmíráku". Kdo to jsou? Blíže nám to přiblížil pan F. C. Střídačka, který dlouhou dobu tato idividua sleduje. Zeptali jsme se ho na pár otázek:


Dobrý den!

Dobrý, dobrý...

Co je to L. A. V. I. Č. K. A.?

Je to zkratka pro Líné Amatérské Velmi Imbecilní Čukotské Kozlovité Agresory, kteří se v poslední době začali objevovat na spoustě míst ČR a prý něco chystají.

Kdo jsou?

Jsou to bordellobossové nebo jiná individua na dovolené (po těžké práci :-)), kteří kupodivu hledají trochu vzrušení.

Jak je poznat?

Vypadají docela normálně. Většinou sedí na lavičce, povídají si a smějou se.

Co dělají?

No jak už jsem říkal povídají si, smějou se a oslovují procházející osoby opačného pohlaví. Jsou neškodní, ale nikdy nevíte co chystají. dokáží takto prosedět neuvěřitelně dlouhou dobu.

Ještě něco k nim?

Ano! Vždy si vyberou jen jednu lavičku a na tu si sedají již vždycky potom.

Děkujeme vám za informace a nashledanou!

Není zač!


Ihned po zveřejnění reportáže v televizi, nám zavolal pan Ervé Ekofest, který přišel na úžasnou novinku, více v jeho příspěvku:
Jakože jsem L. A. V. I. Č. K. U. neviděl poprvé, chtěl jsem si něco vyzkoušet. Jako každý rok jsme na "Šmíráku" organizovali EKOFESTIVAL. Když jsem spatřil dvě osoby odpovídající na popis L. A. V. I. Č. K. Y., rozhodl jsem se, že na jejich lavičce postavím stánek. Odpoledne jsem je viděl, jak plni zlostí koukají na obsazenou lavičku. Potom jeden z nich zavolal mobilem a ihned pro ně přiletěl vrtulník. Když nade mnou přelétávali, hodili mi vzkaz:


"VÍME, ŽE JSTE TO BYL VY! MY MÁME SVÉ LIDI, A TI VÁS BEZ PROBLÉMŮ ODSTRANÍ! JAK BY SE VÁM LÍBILA MAFIE? POKUD DO 14. HODINY PŘÍŠTÍHO DNE NEUVOLNÍTE NAŠÍ LAVIČKU, STIHNE VÁS KRUTÝ, ALE OPRAVDU KRUTÝ TREST! SMRT PRO VÁS BUDE LEPŠÍ NEŽ SNÁŠET NAŠE MUKA...

L. A. V. I. Č. K. A. VÁM PŘEJE PŘÍJEMNÝ ZBYTEK DNE!"


Toho mučení jsem se bál. Uvolnil jsem lavičku a čekal jsem. Ve 14 hodin přiběhli dva týpci v zelených maskách a polili lavičku nějakou tekutinou. Na lavičku ještě nalepili samolepky s nápisem "Made in Ya Shan!". Za 4 minuty potom se ozval řev motoru motorky a kolem lavičky projela motorka. Hodila na ni hořící pochodeň a lavička vybouchla (tekutina byla benzín...). Potom přijel stěhovák od firmy Stěhováci vždy a všude. Vyložil novou lavičku z mědi a odjel.


Krátce po tom, co nám pan Ervé tento dopis poslal, byl zavražděn. Na jeho těle byla samolepka "Murdered by Ya Shan's people".


Na závěr ještě vzkaz od Policie: Pokud takovou nebo takové podezřelé osoby uvidíte, prosím ohlaste nám to! Chtěli bychom si s nimi trochu popovídat. Odměna dohodou.


Ještě bych chtěl dodat, že naši informátoři pátrají po ostrově Ya Shan, ale pravděpodobně chce L. A. V. I. Č. K. A. zaútočit na trh s dřevem a vyměnit ho za levné měděné zboží!


Powered by potihcpd!


P. S. Zpráva od redakce: TV Nora se připojuje ke stávce!!! V pondělí nebude napsán článek!


Searched by potihcpd!
 
Děkujeme vám za návštěvu! Dotazy směřujte sem.