Archiv článků TV-Nora

Oficiální Archiv TV-Nora spol. vás vítá!

Články z blogu

7. směs článků z blogu

8. června 2009 / 13. tserventse 1

Hroch

J. Š. a spol. konec?

Hroch

Dnes budu mluvit o jednom tvoru ženského pohlaví, kterého přezdíváme hroch. Je to kupodivu žena a je z naší třídy.

Jak mě toto téma napadlo? No dnes odpoledne se na mě obrátil nejmenovanný anonymní zdroj, který mi řekl ať napíšu nechutný, ale pravdivý článek. No tak jsem si sedl a začal jsem psát. A tu vidíte výsledek mé práce:

Hroch je coura na plný úvazek v BorNo. Jeho práce ho strašně baví a při vykonávání rep...ehm...povolání klidně dělá i nechutné věci. Ve směru repiků nebudu psát detaily, protože by to nejspíš policie neschválila a tak si detaily domyslete nebo vyhledejte sami. Ovšem jsou to ty největší nechuťárny, které si můžete představit. No tento hroch se snaží balit kluky a později je pozvat do bordelu, kde je nechutně znásilní. Potom jim vydloubne oči a nechá je viset na tkáních. Tekutinu páchnoucí jako čpavek, která vytéká z oka, pije a velmi si libuje. Potom oběti utrhne...ehm…"přirození" a strčí si ho do ucha. Samozřejmostí je, že uřízne obě ruce a nohy a uvaří si z nich polévku, kterou zmraženou podávají v jídelně jako salát. Po celou dobu provádění těchto "úkonů" je oběť naživu, takže její utrpení je ještě větší. Když je nešťastný jedinec zbaven končetin, hroch ho nezahrabe, ale vhodí ho do černého pytle, který se též dováží do školní jídelny. Co se z něho vyrábí si domyslete sami...Hroch se potom vyzvrací do své postele a lehne si do ní. Usne a ráno jde opět "svádět".

Upozorňujeme všechny, kdo hrocha potkají, ať to nahlásí policii 2. A. která se o tohoto tvoro-vraha postará. Policie ho hledá již dlouho a prosí všechny lidi, aby pomohli při hledání. Pomocníkům předem děkuje a obětím přeje upřímnou soustrast.

Tímto jsem vám vylíčil jen část příběhu, kterou mi sdělil anonymní zdroj. Tento člověk byl také sváděn hrochem, ale nakonec z jeho smrtících sítí unikl a tak nám může vyprávět. Ještě upozorňuji, že hroch vypadá jako normální přitloustlá špinavá blondýna s modrýma očima. Má hodně pih na obličeji a je to coura. Věříme, že vám pomůžeme se vyhnout setkání s tímto opravdu nechutným tvorem, který je hnusnější a má horší zvyky než L. L. a to je co říct. Děkuji vám za přečtení mého článku a na další společné chvíle se těší potihcpd.

Zítřejší článek píše Himbajs a už se velmi těší. Nashledanou!

 

By potihcpd! 

J. Š. a spol. – konec?

Ave všem! Zdraví vás potihcpd.

J. Š. + A. K. a L. K. + T. Š. končí? Tyto ostře sledované páry, které mají již docela dosti starou historii pomalu začínají docházet k zapomnění...

Máme na každém z nich nasazeny 4 reportéry, kteří se samozřejmě nonstop střídají, ale v poslední době nesledovali nic nového. Že by si J. Š. a L. K. našli nové přítelkyně? Nebo, že by A. K. a T. Š.? Třeba nám vzniknou i nové páry...například L. K. a A. K. nebo J. Š. a T. Š...kdo ví?! Ovšem rozchody nejsou v poslední době neobvyklé...co se bude dít dál to nikdo neví! Hrozí nám vlna rozchodů? Už zas? Více vás budeme informovat co nejdřív!

Příště na viděnou se těší potihcpd!

 
Searched by potihcpd!
 
Děkujeme vám za návštěvu! Dotazy směřujte sem.