Archiv článků TV-Nora

Oficiální Archiv TV-Nora spol. vás vítá!

Články z blogu

6. směs článků z blogu

1. června 2009 / 6. tserventse 1

M. M. a pondělí

M. M. kontra klášter

M. M. a pondělí
Zdravím u článku s Himbajsem!

V následujících něco málo větách se vám pokusím odhalit něco málo z tajemství všedního života bordello bosse na plný úvazek. Tady vám ukážu výsledek z jednodenního sledování normálního pondělka.

Ráno se M. M. probudil v půl sedmé, oblékl se, nasnídal se a zabalil si aktovku-nic zajímavého. Vyrazil do školy metrem, když to náhle na eskalátoru naproti jedou 4 dívky, všechny M. M. důvěrně znal. Jeho kotel vždy a všude! M. M. si zakryl obličej když tu kotel začal skandovat...potom jel metrem do školy. Když procházel po Míráku vestibulem metra, začal mu docházet brom v žilách. Rozeběhl se do školy, vyběhl do 4. patra a přímo do kabinetu chemie. Po posílení (nebo spíš tak akorát oslabení) se bromem sešel do třídy a sedl si na své místo. Co dělá ve škole asi spousta z vás ví, takže to nebudu vypisovat. Jakmile vystoupil na Černém Mostě a rozloučil se s kamarády, hned zase nastoupil na metro v opačném směru a vyjel zpátky, potají na Náměstí Míru. Nejdříve šel na inspekci do svého ústavu. Nic zvláštního-jenom REPÍKÍ. Potom odešel do Myšpulína a poslední dobou vzrůstajícího bordelu 510. Pak odjel metrem domů, vybalil staré obaly od bebe sušenek a chlebů se šunkou a vzal si nové plné.

Potom už bylo úterý...

 

M. M. kontra klášter

Vítejte u dalšího článku tentokrát s Himbajsem...

Po dlouhé době jsem se rozhodl opět zavítat do rubriky M. M. a jeho ženy. Jak je zase asi patrné přímo z názvu článku, M. M. se rozhodl bojovat proti klášterům. Proč to dělá? Z jednoho prazvláštního důvodu. Mladé dívky se místo zajímavého života na jeho akademii rozhodly jít do kláštera a být až nadosmrti pannou. Takovéhle jednání samozřejmě bordello boss nemůže schvalovat a proto udělal reklamní kampaň na téma "Nechoďte do kláštera, pojďte do bordelu!". Kampaň ale byla neúspěšná a M. M. přešel od intrik k činům. Protože jeho síť nevěstinců poslední dobou uvadá, neměl ani na najmutí si "Karlovy agentury" a tak si půjčil starý kvér od bordelguarda a vydal se na krvavou cestu...

Jeho prvním cílem byla abatyše žijící v klášteře "Misionářek lásky" (řád založený Matkou Terezou). Jednou když byla na obchůzce kolem kláštera se schoval za strom a začal nabíjet revolver. Měl 9 nábojů. 6 z nich dal do bubínku a plíživým krokem se vydal kupředu. Abatyše sestra Jaryn měla ruce za zády a procházela se po cestičce. Okolo nebylo kde se schovat a tak musel M. M. namísto překvapivé střely zezadu zkusit štěstí a "odsniperovat" ji z dálky. Protočil zbraň dvojitou horní rotací a zamířil. Snažil se mířit na hlavu, ale to byl nemožný cíl tak zaměřil na tělo. PRÁSK! Abatyše se svezla na zem a neabatyšsky zaklela. Bylo to spíš ale šeptem a většina okolních jeptišek byly hluché, takže nic neslyšely. M. M. si schoval kvér, doběhl k nejbližší zdi a přelezl jí.

Jeho další cíl už nebyla taková brnkačka-islámská řádová sestra vedoucí militantní dámský odboj proti kapitalismu jménem Halefar Al-Bornod. M. M. ji zastihl na Náměstí Míru na lavičce jak se chystá k šarvátce s jedním ze členů L. A. V. I. Č. K. A. Měla u pasu pistoli devítku a v ruce železnou tyč. Byla dost zabraná do svého cíle-podivného chlápka sedícího na lavičce a okukujícího hezké nohy okolo. Pomalu se k němu plížila a M. M. dělal to samé, ale cílem nebyl onen bezúhonný člen L. A. V. I. Č. K. A., ale jeptiška sama. Už byl asi 4 metry za ní. Pomalým táhlým pohybem tasil revolver a ledabyle zamířil s koltem lehce zdvihlým nahoru. Když tu zpoza kostela sv. Ludmily vykouklo slunce a hodilo stín M. M. dopředu. Jeptiška se než se kdokoliv vzpamatoval otočila a udeřila našeho zabijáka. Rána dopadla na ruku s revolverem který odlétl kamsi za ně. M. M. pohotově tasil svůj oblíbený nůž z kapsy. Byly asi 4 hodiny ráno a začínalo svítat. Ten člen onoho pochybného sdružení začal utíkat pryč. M. M. poodstoupil a svůj nůž zdvihl k obraně/útoku. Halefar protočila tyčí kolem pravého ramena a v obranné pozici vyrazila do středu vylidněného náměstí za M. M. Protivníci obcházeli okolo sebe a nespouštěli pohled jeden z druhého. První zaútočila třicetiletá Halefar. Zaútočila zprava směrem na hlavu docela rychlým úderem. M. M. to včas postřehl a přikrčil se. Halefar promáchla vzduch, ale než M. M. stihl vystartovat a zaútočit na nohy, ještě obrátila své postavení v útok a mrskla brutálním způsobem M. M. přes rameno ze shora. Ten se bleskově vzpřímil a prázdnou rukou chmátl po kovové tyči v Halefařině ruce. Začali se o ni tahat jako dvě děti. M. M. při tom upustil svůj nůž na zem a tahal oběma rukama, Halefar táhla jen jednou rukou a tak M. M. získal výhodu. Tu ale Halefar chmátla k pasu a vytáhla pistoli. M. M. ve zděšení upustil i tyč a právě včas odskočil do strany. Za ním se ozvalo štěknutí a prázdná nábojnice spadla na zem. Halefar prudkým pohybem zamířila na M. M. a ten už to viděl bledě. Byl zcela odzbrojen a proti němu stálo vražedné stvoření s nejlepším odhodláním zabíjet. V tom si M. M. instinktivně vzpomněl, kam odlétl jeho revolver. Zkusil štěstí a skočil naslepo dozadu. Vlasy mu pročísla další olověná včelka, ale cíl minula. M. M. chmátl dozadu a opravdu nahmátl revolver. Prásk! Halefar spadla na kolena se zkrvavenou hrudí. M. M. k ní přišel a sebral jí pistoli. Její tělo hodil do křoví a tyč dal do koše. Byla nadobro mrtvá.

U posledního cíle kdyby M. M. býval věděl, do čeho jde, asi by si to trochu rozmyslel. Jeho posledním cílem totiž byla nejnebezpečnější z řádových sester-již někde dávno ve staré rubrice zveřejňovaná-Špaček. M. M. si pro čas krveprolití vybral zase noc. Když nadešla hodina duchů, nenápadně jako stín noci se dostal až do jejího kláštera. S kapucou na hlavě, pistolí a revolverem a se svým oblíbeným nožem se vydal až k její komnatě. Plížil se dlouhými chodbami, nakukoval za každý roh a našlapoval potichu. Tu se dostal k její komnatě. Na dveřích byl asi krví napsaný nápis "VYPADNI!". M. M. neuposlechl a potichu otevřel. Špaček seděla v křesle a brousila si nehty mačetou. Bleskově odjistil pojistku na pistoli a zamířil. Špaček to zpozorovala právě včas, aby skočila do strany. Ukryla se za prázdnou šatní skříní a tasila svůj samopal M4 A1. M. M. dvakrát střelil naprázdno a pak se přikrčil za židlí a vytáhl nůž. V levé ruce neustále svíral nabitý kvér. Ratata!! Do křesla se začaly dělat díry a M. M. instinktivně skočil za gauč. Špaček si stoupla na stůl a vytáhla zpod pláště katanu. "Em-štýru" zahodila a po vzoru z Matrixu udělala gesto typu "Pojď sem". M. M. si řekl: "Cha, teď na ni vyzraji!" Nenápadně si kvér schoval za záda a s nožem v ruce si stoupl doprostřed místnosti. Špaček měla taky jednu ruku za zády... M. M. si prudkým pohybem vytáhl revolver a než stiskl spoušť, Špaček vytáhla ruku zpoza zad a nůž, který v ní svírala mrskla po M. M. Nůž by se býval zarazil M. M. do srdce, ale protože si zrovna tasil zbraň, nůž se srazil s revolverem a ten zapadl za gauč. Už neměl žádná esa v rukávu-Špaček taky ne. V hlavě se našemu zabijákovy začínal ozývat pesimismus. Proti němu stojí krvelačná bestie-v ruce katana a v očích běs. Dokonce se ani nesnažila o úsměv. M. M. si ale řekl, že zkusí naposledy štěstí. Nůž lehce nadhodil a chňapl ve vzduchu za špičku. Mrštil s ním přímo před sebe. Špaček spadla ze stolu na záda na zem s nožem zaraženým hluboko mezi oči. Tu se ale stalo něco nepředpokládaného. Nůž chytila za rukojeť a vytáhla si ho. Mezi očima jí bylo vidět až do mozku-strašný pohled. Ale ona pořád dýchala (dýchala vůbec?!)! Přinejmenším zde pořád s krvelačným výrazem stála. M. M. právě ztratil veškerou trpělivost. Rozrazil dveře ven, do kterých se zabodl další nůž když je zabuchoval. V hlavě se mu honila jen jedna myšlenka: Rychle pryč!!! Opravdu se mu podařilo utéct z tohoto militantního kláštera bez zranění, ale příště si bude muset dávat pozor! Ale akce byla úspěšná. Necelý týden na to zhruba 40% mladých jeptišek opustilo kláštery a přidaly se do bordelů, takže by se to dalo považovat za happyend. Každopádně to je všechno z tohoto tématu a pokud seženeme nějaké další informace, dáme vědět.

Powered by Himbajs!

 

Searched by potihcpd!

 
Děkujeme vám za návštěvu! Dotazy směřujte sem.