Archiv článků TV-Nora

Oficiální Archiv TV-Nora spol. vás vítá!

Články z blogu

5. směs článků z blogu

11. května 2009 / 15. tservna 1

M. Mi. - 2. oběť

A. H. - hodně blbostí

M. Mi. - tajemná oběť

M. Mi. - další oběť

M. Mi. - 2. oběť
A je tu další pokračování série milostných románů s M. Mi.!
Jako další jeho příležitost se naskytla V. F. On ji opět sbalil a nabídl jí práci v bordelu a ta to příjmula. Jejich vztah trval pouze týden, takže jak vidíte, M. Mi. je docela rychlý...:-)
V. F. je normální holka se špinavě blonďatými vlasy. Má pihatý obličej a je to vášnivá coura. Přesvědčit ji k práci v bordelu bylo velice jednoduché.
M. Mi. je popsaný v předešlém článku.
Nyní jsou kamarádi, ale stále jsou si velice blízcí.
Další oběť příště. Vydržte a uvidíte, co jste ještě neviděli.

A. H. - hodně blbostí
Dobrý den, zdraví vás potihcpd!
Jak vidíte z nadpisu, A. H. toho má poslední dobou opravdu moc...původní vztah s M. Mi. nevyšel, ale jak to tak vypadá, M. Mi. ji chce konvertovat do svého bordelu. Když potkala M. K., tak jsme si už mysleli, že už našla opravdovou lásku, ale ten jí uhýbá s holkami z II. B, což zaznamenal náš reportér spolu s konkurenční Moldavskou Televizí 5/4 a do toho se ještě objeví Brada Pyttel, který ji chce sice sbalit hlavně kvůli Plutoniu, ale asi v tom bude i trocha něčeho jiného když se i on líbí A. H. (Ovšem Brada je idol žen, tak nevíme jestli to není jen jeho úžasným vzhledem!). Tak jak to doopravdy je a jak to A. H. zvládá?
1. v tom má velký podíl ústav, kam ráda chodí a kde ji ostatní coury drží!
2. její milovaný bordel!
3. nejspíš vztah s M. K., který je sice velice vášnivý, ale poslední dobou jí uhýbá...
4. něco jiného, nám skrytého...
Nicméně, když jsme se A. H. ptali, jak to s ní vypadá odpověděla nám toto: „**** ***** **** *****!!!“. Z toho jsme moc nebyli nadšení a tato slova tu schválně uvádíme pod cenzurou...jak to tedy bude dál se vám pokusíme zjistit a ihned to sem napíšeme!
Dobrou noc!

M. Mi. - tajemná oběť
Máme tady další kuriózní případ z pořadu oběti M. Mi., nekonečné studnice senzací! S jednou děvou se M. Mi. údajně seznámil před lyžákem, jak byl údajně týden před lyžákem hned vedle za kopcem a pak přijel až sám autem do chaty... ale to je zase odjinud. Každopádně sám M. Mi. se přiznal, že měl na horách vztah - a asi nejen to (!) - s nějakou horskou courou. Vzhledem k náladě a k tomu, že jsme za ním prozíravě poslali televizní štáb víme následující údaje:
Křestní jméno neznáme, ale začíná na S, teď nevím jak to bylo dál, nějak Simona, Sylva... Má určitě plavé černé vlasy a je docela hubená. Šel s ní údajně někam do bordelu na 1. rande, vím, že to zní dost zvláštně, jít s někým na rande do bordelu (!), ale M. Mi. přece s holkami nechodí, on je jen TESTUJE, takže toto je v podstatě další důkaz toho, že pobočka bordelu M. Mi. je i vysoko v horách. Pro dnešek se s vámi loučím a nenechte si ujít další románky tohoto M. Mi. - a co víc, všechny jsou zásadně pravdivé!

M. Mi. - další oběť

Podle našich zjištění, již čtvrtou holkou M. Mi. byla M. V. K této známosti došlo opět ve výcvikovém centru „v 7h rozc.“, kde M. Mi. zklamaný ze své nevydařené „dovolené“ v bordelu za kopcem a následovaném odmítnutí anonymní holky k chození s ním, zalovil do vod cizího světového trhu s holkami v 2. B. Jeho lov byl úspěšný a opět chytil další „zboží“ do svého bordelu. Zase se opakoval stejný příběh. On si s ní povídal, zakoukali se do sebe, chodili spolu, on jí nabídl práci v bordelu a jestli to příjmula, to bohužel nevíme. Víme však, že tento vztah potom pokračoval asi ještě týden po vrácení se z centra a potom skončil klasickými sprostými slovy (které vám sem nechci psát) adresovanými přes messengery střídavě M. V. a M. Mi.
M. V. je štíhlá holka z 2. B. Má hnědé asi tak středně dlouhé vlasy.
M. Mi. byl asi první, kdo zalovil na světovém trhu a vzorem po něm byli a stále ještě jsou J. Š. a A. K. nebo L. Kn. a T. Š. A náš domácí trh též nezůstal jen domácím, protože již brzy vám sem napíšeme o úžasném odhalení. Tentokrát o naše zboží projevila zájem Tercie. Tak se s vámi těším na brzké shledání a za přečtení vám děkuje
potihcpd!

Searched by potihcpd!
 
Děkujeme vám za návštěvu! Dotazy směřujte sem.