Archiv článků TV-Nora

Oficiální Archiv TV-Nora spol. vás vítá!

Články z blogu

4. směs článků z blogu

4. května 2009 / 8. tservna 1

Liga birepikantů

M. M.

M. M. a F. Š.

Liga birepikantů

Pokud sledujete zvláštní počínání F. Š. z 3. B, je tento článek určen přímo vám!

Jak již možná víte, F. Š. i J. K. mají tajný spolek dělající homosexuály, ale balící všechny dostupné hezké děvy. Homosexuálové nejsou ovšem jen tak naoko! Zjistil jsem, že tomuto stádiu se říká bisexuál, v naší úpravě štábu TV Nora "birepikant". Ale zpět k tématu: Z důvěryhodných zdrojů víme, že před učebnou fyziky si F. Š. vzal našeho malého ale šikovného J. K. do rohu ještě s jedním teplým kumpánem (o tom v příštím dílu!) a prověřili si ho takzvanou "zkouškou teplosti". Nevíme, v čem to spočívalo, ale jistě to zjistíme. Každopádně F. Š. a J. K. nejsou jen nějací špýmaři, kterým nevadí, že o nich lidé říkají, že jsou homosexuálové. Jsou opravdu buzny a k tomu na holky! Mimochodem, kladete-li si otázku, jak víme, že jsou na holky, setrvejte se mnou do dalšího dílu fascinujících příběhů dvou heroických mladých birepikantů J. K. a F. Š.!


M. M.

V této rubrice bychom vás chtěli postupně seznámit se všemi ženami a přítelkyněmi M. M. známého bordello bosse.

První, v řadě jeho žen byla A. H. Tímto počínáním M. M. odstartoval vztahy v jeho třídě, neboť jako první začal chodit s nějakou holkou. M. M. k ní cítil sympatie, jako ona k němu, takže se sbalili docela jednoduše. Nějakou dobu to trvalo, ale povedlo se to dobře. Tento vztah byl jeho nejdelší ze všech. Na začátku si spolu velice povídali a pobývali většinu volného času v "sektoru 5", ale postupem času se i v hodinách drželi za ruce a nakonec ji M. M. pozval do kina. Potom se s ní podle úvah TV Nora asi vyspal.

Je záhadou, jestli to dělal z lásky k ní nebo jen, jak je podle všech pravděpodobnější, testoval kvalitu "zboží", aby se jí mohl zeptat, jestli chce pracovat v jednom z jeho bordelů...

A. H. to nejspíš příjmula, možná ne, ale v nějakém bordelu pracuje, to je jisté. A. H. je štíhlá, vyšší dívka s hnědýma očima a tmavší pletí. Má tmavě hnědé dlouhé vlasy, které nechává většinou volné. Hezká je podle toho, jaký máte vkus...já rozsuzovat nebudu.

M. M. je jak už jsem řekl jeden z nejznámějších bordello bossů a vlastní čtvrtinu bordelů v Čechách. Je vyšší, má středně širokou postavu, černé vlasy a černé oči. Podle spousty holek je hezký, ale asi je ovlivňuje nějakým hypnotizováním. Rád se dívá na hokej, je to skalní Slávista (Slávie je nejlepší!!!), má znalosti ohledně počítačů a vyžívá se v "repikách".

S A. H. se v jejich vztahu M. M. párkrát pohádal, takže se asi 3krát rozešli, ale zase se potom sešli. Vztah skončil v roce 2007 asi okolo Listopadu a M. M. si našel novou "oběť".

Pokud se M. M. třeba opět vrátí k A. H. a nebo jestli zjistíme nějaké nové informace, budeme se snažit je ihned zveřejnit. Další ženy budou již brzy!


 M. M. a F. Š.

Jestliže jste četli předchozí články, o M. M. a F. Š., asi jste se zarazili nebo se právě zarážíte nad nadpisem. F. Š.-šílený ničím neomezený birepikant + M. M.-lehce úchylácký bordell boss a sukničkář, milovník ženské krásy a zásadní odpůrce ženské inteligence, zapřísáhlý bojovník proti homosexualitě. Je to divné, je to fascinující, ale je to pravda! A jak se to asi mohlo stát? Bylo to takhle (sám jsem to filmoval a zapisoval vše z úkrytu): M. M. se vracel ze svého bordelu, absolutně sjetý a s rozepnutým poklopcem, zcela zlitý a opilý, s dávkou pervitinu...když tu vidí jakousi vílu s plavými vlasy opírajícími se o značku s max. povolenou rychlostí 50. Když tu se M. M. pustil do dalšího záchvatu repiků. rozeběhl se k ní (vlastně k němu) a hodil mu padésatikorunu. F. Š. uviděl M. M. s rozeplým poklopcem a též se rozeběhl k němu. Když tu k tomu došlo. M. M. stáhl F. Š. paruku a co neviděl!? Měl tam vitetováno velkým hůlkovým písmem: "ZA REGISTROVANÉ PARTNERSTVÍ!". To ho dosti roznítilo a v průběhu dalších pár vteřin si to M. M. uvědomil. "Vždyt je to buzerant!" zařval mocným hlasem a rozeběhl se pryč. Pak už jen přišel bordelguard a levně F. Š. prodal do sousedního homosexuálního "bordelu Myšpulín". Opět se s vámi musím rozloučit, čas mé publicistické volné exhibice se blíží ke konci...nazdar.

Searched by potihcpd!

 
Děkujeme vám za návštěvu! Dotazy směřujte sem.