Archiv článků TV-Nora

Oficiální Archiv TV-Nora spol. vás vítá!

Články z blogu

3. směs článků z blogu

27. dubna 2009 / 1. tservna 1

L. L. s propiskou

J. K. - homo

Franta to je kozel

L. L. s propiskou

Máme tady další reportáž, tentokrát trochu mimo téma s novou osobou našich publicistických pravdivých románů. Tentokrát je to menší tlustý kluk, pravděpodobně sprchu nevlastnící, s hnědobílými vlasy přezdívaný Kemr, s nízkou inteligencí, vysokým pištivým hlasem a zvyky občas připomínající seriál jménem „Ošklivka Katka“ na konkurenční TV. Co se týče té podivné osoby jménem špaček, ČILI A. D. neboli také setra M. Je to podivná profesorka ze 4. patra se svéráznými zvyky a s oblíbenou známkou 5. A co se jednoho krásného dne -  konkrétně ve středu - měla zrovna vztek na L. L. a to je vždycky trepass, jak praví moudré přísloví na tričku paní profesorky K. L.

„Hele, co si furt prohlížíte ty hodinky!?“ zařval mocný hlas paní profesorky a hned z toho byla kuriózní poznámka do třídnice. A proč vám tuto nebombastickou novinu vlastně píšu? Čistě pro ponaučení: Má-li na tebe špaček zavaříno, neunikneš. Jak udělat, aby se nenaštvala? Učit se, šplhat jak jen to jde atd. A to sem nějak nepatří, ne? Dyť to je poučná blbost jak od Foglara! Tak jo, tak jo...tak zase k repertoáru TV-Nora: V. Č. znásilnil vodovodní kohoutek intenzitou 95 kačinců - 3 mrtví a jeden zraněný!!! Lepší? Ne? Vysvětlím, o co mi jde od začátku...Snažil jsem se udělat takové mini podobenství. Téměř vždy platí, že naučné věci = nudné věci, ale zkuste se nad mým prapodivným poselstvím trošičku zamyslet, možná pochopíte jeho hloubku, možná že ne, tak si z toho nic nedělejte a zapamatujte si tu větu s V. Č. Neumím to vysvětlit slovy, natož písmeny, ale je to tak. Pro dnešek se s vámi loučím z tohoto prapodivného podobenství s L. L.

 

J. K. - homo

Od nepaměti se o J. K. tvrdí, že je opačné orientace nežli většina, tudíž na kluky. Někdy v primě se myslelo, že s tím má co dělat J. L., ale ten je jak se zdá normální, když má tu svou V. F. (viz ještě nesepsáno). Nedávno ovšem když jsem zjišťoval co má s A. H. (viz zase jiný článek) se zapřísáhl, že je na kluky! A co víc, jistě má něco s F. Š. Dokonce s ním i letěl na něco na způsob líbánek do Japonska. Vše viděl Motýlek, toho budeme muset ještě proklepnout. Závěr: J. K. stoprocentně chce, aby si o něm lidé mysleli, že je homosexuál. Co skrývá pod zástěrou skoro nevinnosti odhalíme zanedlouho. Zůstaňte proto s námi a sledujte 2 záhadné, asi homosexuální devianty: J. K. ze sekundy a F. Š. z tercie!

 

Franta to je kozel

Před námi je další nevyzpytatelné individuum jménem F. Š. z tercie B. Jak jsem se již zmínil v jednom článku, je to homosexuál na plné čáře. Sami jsme ho slyšeli na chodbě řvát např.: „Za registrovaný partnerství!“ a podobně. Záhadou ovšem je, že Franta balí i lepé děvy ze sekundy B. Máme jakousi teorii, že Franta buduje novou sektu „na obě pohlaví“ a J. K. je jeho učedník!!! Je to pouze neověřené tvrzení, ale novinářská kachna z toho nebude, to mi věřte. Sice mě a asi ani naše podezřelé nenapadl vhodný název, ale snad náš štáb něco vymyslí. Také je možné, že to berou prostě jako výmluvu pro holky, které se jim nelíbí a pro média, aby neměla záminku psát nic o jejich románcích s holkami. Třeba jsou oba ve skutečnosti náramní baliči a možná i bordelbossové! Toto tajemství se pokusíme odhalit během následujících několika dní.

---

Vypadá to, že se naše tvrzení stále více osvědčuje. Franta to totiž, jak jsem zjistil, hraje na obě strany!!! Dnes byl přistižen, jak balí primánky, ještě nezkušené, ale budoucí coury!!! Jak toto vše dopadne? Další informace již brzy!

 

Searched by potihcpd!

 
Děkujeme vám za návštěvu! Dotazy směřujte sem.