Archiv článků TV-Nora

Oficiální Archiv TV-Nora spol. vás vítá!

Články z blogu

2. směs článků z blogu

20. dubna 2009 / 24. kvetna 1

Oprava článku na blogu

L. L. – sebevražda

Oprava článku na blogu

Asi jste si všimli a nejspíš vás to udivilo, ale články se mění. Myslím tím jeden a ten samý článek.

Nyní popíšu klasický postup výroby článků:

Nejprve nám sem do redakce těchto stránek příjde nějaká (ne)bulvární novinka; náš tým ji vyhodnotí a někdo z nás se ujme tohoto článku; článek je hned po napsání zveřejněn, abyste měli novinky co nejdříve, to znamená nejlépe souměrně s televizní stanicí TV-Nora, takže se reportáže a články zveřejňují většinou zároveň; další členové týmu si ihned článek přečtou, upozorní autora na chyby ohledně pravopisu, ale pravopisné chyby neopravuje autor, ale přímo speciální funkce a to korektor článků; členové týmu administrace těchto stránek ještě prodiskutují, jestli by nechtělo třeba něco ještě vylepšit a vloží to do rozepsaných návrhů (rozepsané vy nevidíte, k těm mají přístup jen administrátoři!); po domluvě, kdy už článek není o co doplňovat a už nejsou návrhy na zlepšení, tak se článek oficiálně dostane na web, kde si ho můžete přečíst. Tímto bych vás tedy chtěl upozornit, že nový článek zveřejněný na webu, může být nečitelný a může to být kec a škvár, ale články vypouštíme hned, neboť v mnoha případech jsou obsahově velice zdařilé a i třeba bezchybné. Oprava článku trvá maximálně 24 hodin, o víkendech i 48 hodin, ale většinou kratší dobu. Ještě si všimněte, že pod nadpisem každého článku je uvedeno datum, autor a rubrika. Datum určuje první vpuštění článku na stránky, ne jeho opravy a korekce. Autor je pouze jméno či přezdívka pisatele článku a ne těch, kteří ho korekčně či obsahově opravují, takže spousta lidí není asi tak známých, ale většina z nich si alespoň jeden článek někdy napíše, proto tam uvidíte asi nejčastěji mě, potihcpda a dalšího pisatele a to Himbajse (oba zastáváme i další funkce a Himbajs píše víc článků než já, ale já je dost často opravuji a dávám návrhy + další funkce, jako filmaři a reportéři, neboť TV-Nora není zas tak velká a bohatá televize:2:). A rubriky jsou prostě místa, kam se vkládají články. Proto prosím si dejte pozor na to, co čtete, protože původní článek se od toho výsledného může opravdu lišit...

 

Powered by potihcpd!

 

P. S. To mě zajímá, jaké budou připomínky a návrhy na tento článek a kdo ho bude opravovat... :-)

 

L. L. – sebevražda

L. L. asi většina z vás zná, pokud ne, přečtěte si článek „L. L. s propiskou - Špaček zasáhnul.“ Ještě jednou ale radši shrnu jeho osobu. Je to docela tlustý kluk, momentálně plešatý, chodící ve svém zvláštním svérázném módním stylu (mikina ze které čouhá břicho bez trika + kalhoty) se zvyky jako ze seriálu „Ošklivka Katka“, ale i trochu horšími. Proč by se ale tento primitivní tvor, kterému pro blaho stačí jen WOW (World Of Warcraft - taková jedna hra) a bageta z automatu pokoušel o sebevraždu?

Za vším má samozřejmě zase prsty pud potlačovatelný bromem. Dlouho se myslelo, že tyto pudy necítí, pak se však přiznal, že se mu líbí A. S. (nepříliš hezká němá holka). A tím to začalo.

Náš štáb TV-Nora se za ním pak denodenně plahočil, abychom zjistili, zdali ji třeba nepozve na rande nebo tak něco. To se ale nestalo. Přistihli jsme ho, jak si to šine hned po škole do bordelu Myšpulín (má zvláštní vkus!). Když jsem vystartoval ze křoví s mikrofonem a s obvyklou frází na jazyku, zařval: „A do háje, média!“ a rozeběhl se pryč. Tu ale za rohem vrazil do A. S., která šla brigádničit do bordelu Myšpulín. Pak se strhla jedna z největších řvanic od té doby, co na sebe ječeli J. Kl. a A. H. (tohle asi přidám později...). V nesčetné změti nadávek jsem postřehl jak A. S. křičí něco jako: „Jsi mi nevěrnej, hajzle!“ a L. L. zase: „Ošklivačko, kdybych byl assasin, dám do tebe double damage a jsi death!“. Pak L. L. s obvyklým brekem vyběhl za roh a sundal si pásek kalhot. Na tuto bájnou značku s padesátkou na ulici mezi „Ninou“ a „Myšpulínem„ (první zmínky v článku M. M. + Franta) - asi prokletou začal věšet pásek a uvazovat smyčku. Pak se dal do ještě usedavějšího pláče a zařval: „Jak se doprčic ta smyčka váže?“ To ovšem není všechno, z kapsy si vytáhl kapesní nůž a rozevřel ho. Už jsem byl skoro na cestě zachránit ho před sebevraždou, když tu vydal svým vysokým hláskem: „A kde mam krční tepnu?“ a začal se řezat do prstu. Po pár minutách šťourání se v prstu zaskučel bolestí a mrskl s nožem o zem, až se rozbil. To už byl opravdu dosti rozčílený a aniž by si uvědomoval co dělá, za každou cenu se prostě chtěl zabít. Rozeběhl se k nejbližší rozhledně. Jel tam metrem (skočit pod něj ho nějak nenapadlo). Když se tam dostal, zjistil, že vstupné nahoru je 15 Kč. „Tolik nemám!“ zaskučel a šel si půjčit na pobočku Levoty & Lichvy. Než tam doběhl, úplně se uhnal a omdlel na chodníku. Díky jeho skleróze si potom nepamatoval, že se chtěl zabít a tak žije dodnes. Pro dnešek se s vámi loučím, pokud tento článek bude mít ohlas, napíšu další díl série L. L.

 

By Himbajs!

 

Searched by potihcpd!

 
Děkujeme vám za návštěvu! Dotazy směřujte sem.