Archiv článků TV-Nora

Oficiální Archiv TV-Nora spol. vás vítá!

Články z blogu

14. směs článků z blogu

Říjen 2009

Syndrom M. M.

Konec

Syndrom M. M.

U svého prvního článku vás vítá Anonymní Anonym©!

Co se to stalo?

Tak hezký, skromný a inteligentní P. V. se zapletl s courami jako jsou V. F. a A. H.. Náš štáb tento problém řešil. Nejprve jsme si mysleli, že za to může dobře známá Dudyška, a tak jsme se vyzbrojili M468 a Javelinami, abychom P. V. od kletby odvrátili. Dali jsme 100Kg C4 na dveře od její základny a na dálku odpálili. Na dveřích byl jen malý škrábanec a tak bordelguarda Grisse napadlo, že bychom mohli zaťukat. Učinili jsme tak a ozval se silný řev: „CHYBA!!!“ dvěma bordelguardům z toho praskly ušní bubínky. Pak Dudyška otevřela. Všichni bordelguardi do ní začali střílet, ale ona udělala matrix a vykryla to. Griss vypálil Javelin, ale ona jednoduše raketu chytila, zmáčkla a vyhodila z okna. Pak si z pod hábitu vytáhla dvě M134D a začala na nás pálit. Hodili jsme radši kouřové granáty a rychle utekli. Pak jsem začal vyšetřování a objevil nový syndrom. Syndrom M. M., dokazuje, že kudy M. M. projde tam je spoušť napořád. Doktor I. Diot nám poskytl rozhovor:

Co je syndrom M. M.?

„Je to zhoubný syndrom neuspokojení z repiků. Osoba, která měla repiky s M. M. je nakažena tímto syndromem. Může se projevovat úplně divným vybíráním souložníků a následným neuspokojením z repiků. Pak povětšinou dá osoba kopačky souložníkovi."

 

Je snad jasné, že V. F. si tedy začala i s P. V., který naneštěstí měl tou dobou málo bromu, aby uniknul. A. H. se pak rozhádala, kvůli neuspokojení z repiků, s M. K. a tak šla za P. V. Kvůli syndromu ji však neuspokojil ani on a tak mu dala kopačky. Když V. F. zjistila, že A. H. chodila s P. V., tak dala P. V. kopačky. A. H. a V. F. vám mohou tvrdit, že to není pravda, ale je to jen proto, že jim FBI vymazala paměť.

Powered by Anonymní Anonym©!

 

Konec

Zdraví vás potihcpd u dalšího článku!

Tento článek píšu opravdu nerad, ale někdo to udělat musí a tak jsem byl zvolen já. Jsem nerad, protože to není jen poslední můj článek, ale i poslední článek tohoto blogu...

Rozhodli jsme se s Himbajsem a s vedením TV-Nory, že tato stránka http://tv-nora.blog.cz bude zrušena a to již zítra 2. 9. 2008, přesně ve 13 hodin. Toto rozhodnutí přišlo po spoustě problémů s odpůrci TV-Nora a po spoustě žalob na adresu těchto stránek i TV-Nora. My ani naše vedení si nepřejeme další problémy a proto opravdu zítra vymažeme obsah těchto stránek a pokusíme se tuto doménu prodat.

Omlouváme se všem věrným čtenářům a chatujícím i ostatním návštěvníkům tohoto blogu s dobrými úmysly a je nám líto, že to muselo skončit takto.

Můžete si užít těch pár zbylých hodin a naposledy podiskutovat se mnou nebo Himbajsem nebo s kýmkoliv jiným. K dotazům ohledně zrušení tohoto blogu budou do zítřka do 12:59 hodin sloužit Návrhy, připomínky a chyby nebo pište do komentářů pod touto diskuzí. Ostatní diskuze budou uzavírány zítra od 12 hodin (kromě Diskuze a Tématické diskuze - budou uzavřeny až ve 12:59 hodin); tj. můžete do nich psát, ale nemáte garanci odpovědi. Tento článek zde bude až do konce týdne, čili do 5. 9. 2008 asi tak do 13 nebo 14 hodin.

Děkujeme za pochopení a vaší přízeň a někdy třeba nashledanou!

Wrote by potihcpd!

 

Searched by potihcpd!

 

Poznámka ke Směsím

Článkem “Konec” skončil provoz TV-Nory na blogu a proto musí skončit i naše série směsí. Ovšem třeba se někdy v brzké době setkáme u opakování jiných starších stránků nebo prostě někde jinde. Doufám, že jste si naše nostalgické vzpomínání užili, zasmáli se a k něčemu vám to bylo. Přeju příjemný den!

 

TV-Nora spol. ©2007-2009 - Dopsáno: 16. 8. 2009 v Praze

 

Epilogue by potihcpd

 
Děkujeme vám za návštěvu! Dotazy směřujte sem.