Archiv článků TV-Nora

Oficiální Archiv TV-Nora spol. vás vítá!

Články z blogu

13. směs článků z blogu

Říjen 2009

Stromečkí

Polar

Stromečkí

Dobré poledne, zdraví vás potihcpd!

Opět vám sem píši článek o drogách a to tentokrát o docela staré droze. A teď už k článku!

STROMCIUM

Je droga, která se zakládá na velmi dobré chuti a citrónové vůni. Skládá se z 78% z chininu (možná někdy jindy), který obsahuje lýko smrků (proto citrónová vůně) asi v 5% koncentraci. Dále je tam pár nevýznamných bylin, aby byla chuť a aroma ještě kvalitnější. Její omamné účinky jsou znatelné tak asi až po 3. dávce. Chinin se jí, ale musí se dostat z úst po vyžvýkání dřív než spolknete tvrdé dřevo, které vzniká po vyžvýkání chininu z lýka. Do drog se přidává lýko nařezané na malé krychličky. Doporučená denní dávka je dokonce 20 - 40 gramů na dospělého člověka, protože není zas až tak zdraví škodlivý. Je velice populární i u nezletilých! Zanechává svěží dech!

CENA

se na černém trhu pohybuje přibližně okolo 1 - 2 Kč za 10 gramů. Je výhodnější kupovat na černém trhu, protože cena stanovená výrobcem je 0,24 Kč za gram a to je docela dost!

Ate by potihcpd!

 

Polar

Dobrý den!

Jak už jste si jistě přečetli ve článku "SPQR - revoluce?", na trh byl dodán nový přípravek od firmy SPQR & PO a. s. Jmenuje se POlar a obsahuje 4% polonia na litr. Na trh bude dodán dnes přesně o půlnoci se zavádějící cenou 20,6 Kč/l. Je doporučen osobám, které někdy předtím pozřely přípravky obsahující brom nebo plutonium. Normálním lidem způsobuje vypadávání vlasů a zbarvení nosohltanu do modra.

Zjistili jsme, že pokud tento přípravek někdo pozře např. s bromem v krvi, polonium změní brom na Argin Max a účinky si dokážete představit. Přípravek se jistě stane velice oblíbeným, ovšem nevím, co budou dělat školy, které ročně spotřebovaly celkem 9643154695495 hl bromu...

Právě mi sem přišla zpráva z naší laboratoře, že polonium mění v Argin Max i polovinu krve v těle. Tímto lidé, kterým se to stane, se zcela přestanou ovládat a pak hrozí syndrom GRUPÍ!!! Ihned jsme poslali dopis panu Ko. Rupceovi, ve kterém jsme uvedli naší domněnku a poznamenali, že bez bromu se stane vážná pohroma. Ovšem ten nám dopis vrátil a řekl, že naše domněnka je špatná. Radši jsme ho přejeli "nenápadně" rentgenem a zjistili jsme, že má v kapse u kalhot šek na 1 milion od firmy SPQR & PO a. s. Náš expert I. Diot ovšem zamítl, že by šlo o korupci a nenápadně v ruce schovával 5000 Kč od pana Koloděje Rupce.

To je vše, teď jen čekáme na příští den, jestli se vůbec dalšího článku dožijeme. Přeji vám hodně štěstí za celý redaktorský tým.

Warning by potihcpd!

 

Searched by potihcpd!

 
Děkujeme vám za návštěvu! Dotazy směřujte sem.