Archiv článků TV-Nora

Oficiální Archiv TV-Nora spol. vás vítá!

Články z blogu

12. směs článků z blogu

Září 2009

Naquadach

SPQR

Naquadah

Zdravím u prázdninového článku s Himbajsem!

Dnes se vám pokusím osvětlit jedno z tajemství firmy Dr. OGÍ a. s. a to konkrétně tento naquadah. Naquadah je bylinného původu, ale roste pouze na půdě kontaminované naftalínem. Ideální podmínky na pěstování naquadahu jsou například v Žihli v Čechách. Má velice drsně pronikavou chuť a doporučená dávka pro závislé lidi je jeden list/den. Byl objeven jako jedna z prvních omamných látek společnosti Dr. OGÍ a. s a byla objevena zcela náhodou ve výše zmiňované lokalitě. Je neodmyslitelným prvkem leurodiziaka viz minulý článek potihcpda. Je lehce nahořklý a brutálně ostrý. Účinky jsou znatelné, ale ne zcela viditelné. Maximálně běžíte k nejbližšímu oknu a vyplivnete ho. Po jednom listu se ale člověk zvláštním způsobem potí na čele a má zvláštní radost. Kvůli nepříliš neutrálnímu zápachu vřele doporučuji doplnit mentolkou... jak jste možná pochopili z "flusání z okna" nahoře zmíněného se naquadah zásadně nepolyká! Může to mít velice sadistické následky na vás i na vašem okolí! Doporučujeme jeden list žvýkat přibližně 15 sekund. Pokud nevydržíte, raději se nepřemáhejte a vyplivněte ho. Sice vezměte na zřetel, že pokud vás najdou s naquadahem u sebe, v krvi nebo DOKONCE prodávat takzvaní "chlupatí" vedení jejím náčelníkem P. Š., můžete dostat docela nemilý trest.

Pokud byste jej přeci chtěli dostat, nechte si v peněžence alespoň 50 halířů za list a zajděte do oblasti Sigma. Co to je oblast Sigma nezveřejním, ví to jen důvěryhodné osoby a nedůvěryhodným drogy neprodáváme. Ty drogy budou zakupovány v hotovosti za hotovost, ale max. množství 5 listů na osobu. S těmi "chlupatými" si ale tolik problémů nedělejte, poněvadž jejich náčelník a zároveň jediný člen je jaksi... eh... na naší straně. Pravděpodobně je zakoupíte od překupníka, kterých máme několik a budou se střídat. Naši drogovou mafii máme založenou v symbióze, ba spíš ve spolupráci s policií a spoustou pěšáků, kteří snášejí část slávy, peněz, práce atd. Teď jste veškeré instrukce k fetování dostali. Berte ovšem v úvahu, že se prodává až od 2. září!

Powered by Himbajs!

 

P. S. na příští můj článek nespoléhejte, těžko říct, jestli ho stihnu nějaký napsat.

 

SPQR

Po delší době vás vítám u dalšího článku, zdraví vás potihcpd!

SPQR? Není to armáda ze starého Říma?

Abychom to zjistili musíme se podívat o pár dní zpět...

Zasedání u soudu:

Soudce: Pane M. M., máte vy a váš spolek něco proti obvinění policie a pana dr. Zkumavky?

M. M.: Ne se vším souhlasím a uznávám chybu sebe i svých členů. Dále jsem se rozhodl, že spolek zruším a rezignuji.

Soudce: Děkuji vám. Tak tedy tímto dle nového zákona, který jsem právě stanovil, zakazuji provoz spolku RN1M a tím ho i ruším. Soud končí, vykliďte prosím soudní síň.

Takže takto neslavně skončil spolek RN1M. Ovšem za 4 dny se mělo stát úplně něco jiného...

Denní Plesk:

"Dnes obdržel předseda parlamentu pan Ko. Rupce dopis od nově založeného spolku SPQR (převážně složený ze členů bývalého RN1M) a poskytl nám ho k menšímu přečtení. Zněl asi takto:

Milý pane Koloději Rupce!

Chceme podat stížnost na výrobce přípravků obsahujících brom a plutonium, které upravují a omezují či zvětšují přírodní pudy člověka a tím podle nás ničí organismus člověka. Navrhujeme uzákonit omezení výroby a zdražení těchto produktů. Předem vám děkuje SPQR!

P. S. Doufám, že vám našich 563 tisíc korun českých poslaných anonymním kurýrem k vám domů bude stač...

Více nám pan Ko. Rupce z dopisu neposkytl a zabouchl nám dveře svého bytu..."

O den později:

Denní Plesk:

"Parlament schválil nový Zákon o porušování svobody repiků. Tímto zákonem prakticky zruinoval dr. Zkumavku a prof. Zádrhela a navrátil na trh, ovšem jen v malých dávkách, tradiční Argin Max. Zákon totiž nařídil, že při výrobě přípravků s bromem hlavně, ale také s plutoniem, na výrobu musí dohlížet speciální tým a přimíchává do přípravku anestetikum, které roztok ředí tak, že z původního roztoku zbude asi 0,5% a zbytek je voda. Také cena musela být zvýšena na jednotných 50Kč/100ml, co si většina lidí nemůže dovolit..."

Tím ovšem SPQR ještě neskončilo! Mělo to být ještě horší...

Denní Plesk:

„Tento přípravek doporučujeme zvlášť osobám, které byly dříve závislé na bromu nebo plutoniu, ale pomůže i lidem, kteří ho použili i třeba pouze jednou. Normálním lidem, kteří brom a plutonium nikdy nepoužili přípravek nedoporučuji, může u nich vyvolat vedlejší účinky. Ovšem měli byste si někde brom či plutonium sehnat, abyste si mohli POlar vzít a užít si jeho znamenitost" tvrdí člen sdružení SPQR. Tento přípravek bude již brzy v prodeji a my vás budeme o všem informovat..."

Současnost...

Některým už možná došlo, že název spolku SPQR opravdu není převzat od názvu starořímské legie, ale znamená SDRUŽENÍ PRO QALITNÍ REPIKÍ. Jak je evidentně zřejmé, spolek se dokonale dokázal pomstít dr. Zkumavkovi i prof. Zádrhelovi. Jaký dopad bude mít přípravek POlar, který ze čtyř % obsahuje radioaktivní polonium, na lidstvo se budeme snažit zjistit v budoucnosti. Mimochodem, účinky polonia objevil anonymní vědec na ostrově Radiace ležící v Indickém oceánu. Bohužel tento vědec krátce po návštěvě SPQR zmizel není známo kam, takže jsme s ním nemohli udělat interview. Náš expert na únosy, pan I. Diot tvrdí, že jeho zmizení má na svědomí Klub Potápěčů z Horní Dolní Jámy a ne SPQR. Ovšem realita může být jiná...zcela jiná...

Powered by potihcpd!

 

Searched by potihcpd!

 
Děkujeme vám za návštěvu! Dotazy směřujte sem.