Archiv článků TV-Nora

Oficiální Archiv TV-Nora spol. vás vítá!

Články z blogu

11. směs článků z blogu

Září 2009

Herbalin a úvod

Ledíkí

Herbalin a úvod

ČŮS všem!

Jak víte, na výletě začali P. V., P. Š. a já vyrábět drogí různých schopností a druhů. V této rubrice se vám pokusím popsat již objevené drogí ,a drogí, které se objeví později. Tyto drogí jsou většinou nenávykové a ne moc nebezpečné, ale trochu omámit jistě dokáží. Tak dost řečí a přejděme k první droze!

HERBALIN

Velmi populární, spíše slabší droga, vyvinutá jako protidroga na drogu leurodiziakum (bude popsáno příště), ale má i samostatné účinky. Má příjemnou vůni a docela dobrou chuť. Skládá se ze sedmikrásek a pár speciálních bylin, které nebudu vypisovat, protože jich je docela dost a jsou chráněny obchodním tajemstvím. Tato droga je pro slabší nátury, ale jak už jsem napsal, užívají ji i znalci, tzv. "drogoví gurmáni". Je docela slabá a její omamné účinky jsou velice zanedbatelné. Nedoporučuje se polykat, ale spousta lidí ji polyká. Doporučené denní množství neohrožující (ve většině případů) zdraví je tak 14-22 gramů na dospělého člověka. Je velice oblíbena v bordelech a na podobných místech. Zanechává svěží dech s vůní bylin!

CENA

za gram se pohybuje na černém trhu tak okolo 2 Kč za 10 gramů. Cena přímo od výrobce je přesně 0,14 Kč za gram.

Ate by potihcpd!

 

Ledíkí

Ahoj, ahoj, ahoj! Zdraví vás potihcpd!

Je tu další článek o drogách firmy Dr. OGÍ a. s. A hned se pustíme k další droze!

LEURODIZIAKUM

Je docela dost oblíbená a omamná droga. Přezdívá se jí ledíkí a je to nejoblíbenější droga, kterou prodává firma Dr. OGÍ a. s. Skládá se z asi 50 bylin, většinou ostře omamných a tajných. Dále je tam tak z 5% pravý naquadah (o tom někdy příště), který je opravdu velice silný a tvoří 50% omamnosti drogy. Doporučená dávka je kvůli její síle opravdu malá a to 5 - max. 7 gramů denně na dosp. osobu. Více této drogy se denně konzumovat nedoporučuje, protože by to mohlo vést k vážným zdravotním problémům. Je docela hořká a mírně zapáchá, ale to je podle toho, jak to lidi vnímají. Jako zmírnění této drogy se používá herbalin popsaný v předešlém článku o drogách!

CENA

se na černém trhu za 10 gramů pohybuje okolo 10 Kč. Od výrobce je cena za gram 1,5 Kč, takže se to vyplatí kupovat spíše na ulici.

Ate by potihcpd!

 

Searched by potihcpd!

 
Děkujeme vám za návštěvu! Dotazy směřujte sem.