Archiv článků TV-Nora

Oficiální Archiv TV-Nora spol. vás vítá!

Články z blogu

10. směs článků z blogu

Září 2009

Nápověda

Útok zmutovaných žab

Nápověda

Čau, zdraví potihcpd

Co to je nápověda? Nápověda vznikla zkrácením a přeměněním jedné z frází používaných ve společnosti bordello bossů i normálních klientů bordelů, či samotných cour.

Trocha historie:

Slovo nápověda je synonymem ke slovu repikí. Z původního repikí, jehož význam jistě každý zná, vznikla fráze tvaru "Nápověda: Repikí!". Tato fráze se používala skoro na každou otázku stejně jako samostatné slovo repikí. Tato fráze byla ale dlouhá a tak se zkrátila jen na prosté NÁPOVĚDA!

Pokud tedy uslyšíte někde, že se mluví o nápovědě nebo o napovídání, z 50% se mluví o repikách... bohužel tu zůstává i pův. význam slova nápověda, takže občas dochází k neshodám v řeči! Víc o tomto nám řekne profesor N. O. Váslova:

Slovo nápověda v novém smyslu je v českém jazyce docela nové a pomalu se teprve dostává do oběhu, nýbrž vzniklo před cca 3 dny. Je zatím málo používané, ale během takových 2 příštích měsíců vyřadí pův. slovo nápověda ve smyslu radění z řeči a bude znamenat jen repikí...

Děkujeme panu profesorovi a přejeme mu hodně úspěchů v příštích letech!

A co říct na konec? Do českého jazyka se díky bordelům a jeho činnostem dostala spousta skvělých slov, takže bordely nemusí být vždy k zahození!

Toto je můj poslední předprázdninový článek! Doufám, že se vám líbil a těším se s vámi nashledanou o prázdninách a opět v plné síle na začátku školního roku v září!

Discovered by potihcpd!

 

Útok zmutovaných žab

Zdravím všechny!

Jako vždy je z nadpisu článku patrno, o co jde. Jen málokdo ovšem ví, jak se to stalo. My patříme k těm, pro které tajné informace nejsou tajemstvím a snažíme se je zveřejňovat. Tyto geneticky zmutované žáby jsou velké zeleno-žluté a mají obrovské přední tlapy s dlouhými drápy. Jsou křížencem člověka, žáby a kočky. Mají kočičí jazyk a vypouklé oči. Skákají až 20 metrů vysoko a chraplavě mluví. Sice mají ruce a nohy, ale o své mohutné přední nohy se rádi opírají a díky tomu chodí podobně jako orangutani. Jejich potravou je lidské maso, koňské maso a vůbec všechno co se hýbe, včetně třeba automobilů. Jsou téměř bezední a s každým dalším jídlem rostou a sílí. A jak se tu vlastně taková monstra jak z noční můry vzala? Vše má na svědomí profesor Zkumavka, ten nechvalně proslulý vědecký odpůrce bromu. Pokud se nepamatujete na článek "Brom může zabíjet!", tak to lehce vysvětlím.

Je to vědec, který přišel na to, že brom v přílišném množství může ubližovat a končí i smrtí. My jsme ale zjistili, že hned po zveřejnění jeho antibromového projektu byl najat firmou Bromovička s. r. o. jako hlavní chemik. Vymyslel zvláštní sloučeninu podobnou bromu působící stejně, ale absolutně bezpečnou na používání. Testovali ji na dvou žábách, kterým před tím dali arginmax. Zabralo to skvěle - jedna žába si začala myslet že je Napoleon a druhá zase, že přichází z vesmíru a musí spasit svět. Ale repiky vůbec nechtěly! Vedlejším účinkem ale je, že asi hodinu na to se z nich stala nahoře popisovaná monstra. Snědly klec a doteď se potulují po ulicích Prahy. Kdybyste na ně narazili, volejte policii, exorcisty, odchytávače ze zoo, Karlovu agenturu nebo psychiatrickou kliniku - výběr je zcela volný. Až jim ale zavoláte, kontaktujte nás prosím ještě v Návrzích, připomínkách a chybách, taky bychom to chtěli vidět.

 

Searched by potihcpd!

 
Děkujeme vám za návštěvu! Dotazy směřujte sem.