Archiv článků TV-Nora

Oficiální Archiv TV-Nora spol. vás vítá!

Články z blogu

1. směs článků z blogu

13. dubna 2009 / 17. kvetna 1

Způsoby naší práce

TV NoraRep

Policie kontra kacíři

Způsoby naší práce

Jak vlastně děláme tyto reportáže? Není to těžké, stačí se někam schovat za keř se zápisníkem, kamerou foťákem atd. a „přibarvovat“ vše, co spatříte. My na těchto stránkách nezveřejňujeme jména, to by bylo trochu surové. Ohledně všech reportáží, píšeme pouze iniciály nebo tolerovatelné přezdívky. Náš štáb funguje relativně jednoduše. Stačí se chytit nějaké novinky a poslat tam akční reportéry, ti to zapíší, vyfotí a podobně a informace předají adminům. Ti to schválí a pověsí sem na web, nebo neschválí a tím to končí. Admini se tuto novinku také snaží rozšířit po všech místech, odkud se drby roznášejí, tj. například „sektor 5“. Když už jsem u těch krycích jmen, rádi je používáme místo normálních, je to lepší, ale ne všichni tomu rozumí. Kdo by snad nedej Bože nerozuměl, obraťte se na jakéhokoli admina.

 

TV NoraRep

A už je to tu!!! Očekávané spojení dvou přátelských televizí je tady! Obě televize o tomto přemýšleli již dlouho, neboť jsou si velice blízké (nekradou si reportáže a kachn...ehm... aktuality, spíše se doplňují) a vysílají podobný obsah. Tento krok jsme uskutečnili my, TV-Nora a televize TV Repo. TV-Nora je samozřejmě větší a rozsáhlejší, proto to TV Repo pomůže k lepší popularitě a síle a TV-Nora získá nové kvalitní pracovní síly a získá větší prostory a bude prostě silnější, což jí pomůže bránit se konkurenci a tzv. „kacířům“, kteří neustále provokují naše reportéry a bojkotují reportáže. Čelem tohoto odboje jsou kacíři J. Š. a J. F. O J. Š. jsme již napsali reportáž a asi ji trochu upravíme v jeho neprospěch...a o J. F. napíšeme co nejdřív také něco, ne moc hezkého, protože s nepřáteli se musí bojovat. Tímto se omlouváme druhému J. F., ale nemůžeme za vzácnou schodu jmen. Takže budeme radši kacíře nazývat J. Fi. a druhého nekacíře J. Fa. O dalších super změnách vás budeme informovat.

I když se televize spojily tato stránka si ponechá svůj název a ani televize TV-Nora nebude mít změněný název, neboť TV-Nora vlastně TV Repo pohltila. Na druhou stranu, kdyby se to nestalo, tak by TV Repo pod sílou konkurence asi padla. Takto je to výhodné pro obě strany. Reportáže od zaměstnanců TV Repo budou nějak vyznačeny, takže poznáte autora.

 

Policie kontra kacíři

Omlouvám se, že za tak dlouhou dobu bez příspěvků sem házím něco úplně mimo.

Co tady hrome dělají policajti a nějací kacíři?!

Tuto otázku si možná kladete a přesně to se vám pokusím zodpovědět. Dlouho jsem se nemohl ozvat, poněvadž se objevila skupina lidí radikálně odmítající naše „úlomky absolutní pravdy“, jak lze hezky nazvat články TV-Nora. Skandují hesla typu: „Smrt TV-Noře!“, „Kdo neskáče, není kacíř - hop, hop, hop!“, „Štěchovice (náš hlavní štáb, ale je to tajný) bukvice!“ a podobné trapárny. Naštěstí se objevili muži spravedlnosti, teda je zatím jen jeden, ale to je jedno. Je to námi ještě nezmiňovaný P. Š. Našel se někdo, kdo chrání svobodu tisku a zastává mediální ter...eh...no vlastně...je prostě fajn. A kdo jsou ti kacíři? Jsou to zejména třeba J. Š. zde již zmiňovaný a J. Fi. (ten pesimista). Policie se s nimi vypořádává dobře. Tento článek píšu ze dvou důvodů: jednak abyste věděli, co děláme když neděláme reportáže (myslím tím rvačky s kacíři) a taky proto abyste viděli, že i my umíme docela hezky pochválit, jako např. teď policii. Pokud se vám naše články líbí a chcete nám vypomoci i jinak, než psaním námětů na pohádk...eh...vlastně pravdivou reportáž na můj email himbajs.suviks@seznam.cz, tak prosím neváhejte a pomozte nám s kacíři. Naši úžasní internetoví hackeři už delší dobu pátrají po adrese stránek kacířů, kterou sem co nevidět pokud možno zadám!

 

Searched by potihcpd!

 
Děkujeme vám za návštěvu! Dotazy směřujte sem.